Nejlepší vtipy

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Lze oplodnit ženu za běhu? Nikoliv. Je vědecky dokázáno, že žena s vyhrnutou sukní běží až 4x rychleji než muž se staženýma kalhotama!
79.80 % z 288 hlasů.
"Jean, běž zalít trávník." "Ale pane, vždyť prší." "Nevadí, vezmi si deštník."
79.77 % z 66 hlasů.
Ona: kde se zase flákáš? On: pamatuješ si to zlatnictví kde mají ten briliantový náramek, který se ti tak líbil? Ona: ach ano ano miláčku můj, no jistě že si pamatuji. On: No tak jsem v hospodě hned naproti.
79.77 % z 66 hlasů.
Moje holka mi řekla, že jsem pedofil, myslím si, že vcelku silné slova na sedmiletou.
79.76 % z 282 hlasů.
Geocaching a programování nejde dohromady. Já mu řeknu: "Ulož to do cache," a ten blbec to schová v lese.
79.75 % z 47 hlasů.
Sešly se 4 kamarádky, ale nemají si o čem povídat, protože přišly všechny.
79.75 % z 47 hlasů.
On: "Miláčku, pojďme se pomilovat!" Ona: "This function is available only in registered version."
79.75 % z 47 hlasů.
Sedí blondýnka a brunetka u televize a dívají se na film. Brunetka povídá: Hele,vsadíme se jo? Já sázím že ten chlap skočí. Blondýnka: Tak jo já sázím že neskočí. Daly 100 Kč na stůl a ten chlap skočil. Jenže brunetka řekne: Hele já ten film už viděla a věděla jsem to. A blondýnka nato: No, já ten film taky viděla, ale myslela jsem, že podruhý už neskočí!
79.75 % z 714 hlasů.
Jeden ctižádostivý režisér se rozhodl, že natočí film o lidech kteří žijí v horách. Sestavil tým a vydali se na cestu. Přišli tedy do hor a našli tam baču. Požádali ho tedy, jestli by jim nemohl popsat, jak vypadá jeden jeho obyčejný den. "Tož, ráno vstanu. Vypiju flašu. Nasnídám se. Vypiju další flašu. Vyženu ovce na pastvu. Tam vypiju tak tři flaše." Vtom ho režisér přeruší: "Podívejte, takhle by to nešlo. To my do toho filmu nemůžeme dát, že vy takhle pořád chlastáte. Víte co? Radši místo toho říkejte, že čtete." "Tož dobře," na to bača. "Tož ráno vstanu. Přečtu si knihu. Nasnídám se. Přečtu si další knihu. Vyženu ovce na pastvu. Tam přečtu tak tři knihy. Pak jdu domů. Navečeřím se. Přečtu si další knihu. No a pak jdu ke kámošu, ten má tiskárnu a tisknem knihy až do rána."
79.73 % z 72 hlasů.
Až za 1 000 let najdou můj notebook, bude jeho klávesnice výborným zdrojem informací o tom, jak se lidé dříve stravovali.
79.73 % z 72 hlasů.
<<<29303132
Další >
Strana 29 z 185.