Vtip: Marie si to užívá s milencem, když zarachotí...

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Marie si to užívá s milencem, když zarachotí klíče a Franta se vrací domů. Schová milence proto do skříně, sepne ruce k nebi a prosí: „Panebože, dělej se mnou co chceš, jen ať ho manžel neobjeví. On je strašně žárlivý a zabil by i mě i jeho.“ „Dobře!“, ozve se z nebes lidským hlasem. „Ale za tři roky tě povolám k sobě. Utopíš se!“ „Dobře, dobře Panebože! Jen ať ho nenajde…“ Vše proběhlo naprosto hladce. Marie se tři roky nekoupe, pouze sprchuje. Tři roky nechodí na koupaliště a celkově se vodě zdaleka vyhýbá. Přejde pět let a ona, protože se jí nic nestalo, na svou dohodu s Pánem bohem i zapomene. Koupí si zájezd na okružní plavbu lodí. Na lodi je velká zábava a jsou na ní jen samé ženy. Zde se náhle začne loď potápět. Marie si vzpomene na svou dohodu, sepne ruce k nebesům a volá: „Panebože, teď mě chceš povolat k sobě? Vždyť kolik nevinných žen zemře spolu se mnou…“ „Dva roky“, ozve se na to hromový hlas z nebes. „Dva roky mi trvalo, než jsem vás všechny k*rvy shromáždil na jednu loď!“
81.82 % z 2118 hlasů.

Podobné vtipy

Víte, jaký je rychlostní limit při sexu? 68. Při 69 už se musíte otočit.
57.13 % z 144 hlasů.
"Jsem citově a fyzicky zanedbaný manžel," svěřuje se zákazník erotického masážního salónu majitelce. "Není problém," uklidňuje ho bordelmamá, "umístíme vás na jednotku intenzivní péče!"
62.44 % z 113 hlasů.
Žes mi chodil za ženou, když jsem byl pryč, to by mi nevadilo. Ale za to, žes jí ukázal, že to jde dvakrát za sebou, za to ti rozbiju hubu!
74.94 % z 213 hlasů.
Bohatá Američanka si dala inzerát do novin, že kdo s ní vydrží 15 čísel v řadě, dá tomu 400 tisíc dolarů. Tři Američané a jeden Kanaďan odpadli po pátém čísle. Francouz vydržel sedm. Janek z východního Slovenska slyšel o inzerátu, tak se přihlásil a odcestoval k ní. Jdou k věci, Janek na ni skáče jako býk a miluje se o sto šest. Američanka po každém čísle nakreslí na zeď čárku, aby se nespletla. U deváté má obavy, že to Janek zvládne, takže si začne dělat čárku jen za každé druhé číslo. Mladý Janek si všimne a nehorázně křičí: "Takže protože podvádíš, jedeme od začátku!"
80.41 % z 437 hlasů.
Jde chlápek po ulici a najednou z okna v prvním patře vylétne čerstvě použitý kondom a přistane mu přesně na hlavě. Chlápek, patřičně znechucený a naštvaný se zarazí u dveří toho domu a začne do nich mlátit. Otevře mu trochu vyplašený starší pán a ptá se, proč tak tluče. Chlápek říká: "Kdo je v tom pokoji nahoře?" Stařík na to: "Sice netuším, co vám je po tom, ale v tom pokoji je moje dcera a můj budoucí zeť." Chlápek mu podá kondom a říká: "Chtěl jsem vám říct, že vaše budoucí vnoučata právě vypadla z okna."
81.78 % z 719 hlasů.
Proč jsou vegetariánky při sexu zticha?Protože nechtějí přiznat, že jim ten kousek masa udělal dobře.
81.64 % z 922 hlasů.
Stojí ženská na mostě a chce skočit. Přijde k ní bezdomovec a ptá se: "Paní, než skočíte, nechtěla byste si se mnou napřed užít?" "No dovolte!", odpoví mu. "Nevadí, nevadí, tak já si počkám, až budete dole..."
79.38 % z 556 hlasů.
"Maminko, proč nemám mezi nožičkama to co Pepíček?" ptá se malá Alenka maminky, která navečer koupe obě své děti ve vaně. A maminka klidně odpoví: "Trpělivost Alenko, trpělivost.
81.78 % z 613 hlasů.
Dva kamarádi jedou do Hamburku. Franta moc nadšený není pro to, že kamarád Pavel je hodně ukecaný, ale je mu trapné ho jen tak odmítnout. "Pavle. Jestli vydržíš až do Hamburku držet hubu, dám ti 100 euro." Franta přikývne a jedou. Cesta probíhá v tichosti a Frantu to zaráží. V duchu si říká, že 100 euro je dost peněz a, že by měl Pavla nějak popíchnout. "Pavle. Slyšel jsem o tobě, že prý máš na péru bradavici?" Franta se úplně roztřese a koktavým hlasem řekne: "Teda, 100 euro je v pytli, ale svý starý vyřiď, že je p*ča."
75.28 % z 265 hlasů.
Blondýnka povídá druhé blondýnce: "Jestli po mě bude nějaký chlap chtít anální sex, tak ho rovnou pošlu do prdele."
72.57 % z 246 hlasů.