Vtip: Přijde muž na záchod a vidí tam jiného...

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Přijde muž na záchod a vidí tam jiného muže, který stojí u pisoaru, vykonává svou potřebu a přitom má ruce v kapsách.Zdá se mu to divné, proto se ho ptá: "Proč si ho nepřidržíte, vždyť se můžete pocákat?" On odpoví: "Tomu, kdo mne jednou zradil, už ruku nepodám!"
69.96 % z 12 hlasů.

Podobné vtipy

"Dlouho jsem si pletl Turnov a Trutnov. Ani nevíte, kolik mě to stálo peněz!" povídá chlap sousedovi.Ten na to: "To já si pletl Novákovou a Nováčkovou a nevíte, kolik mě to stálo facek!"
71.85 % z 13 hlasů.
Moderní muži nebrečí. Rozmazalo by se jim líčení.
71.25 % z 32 hlasů.
Má to 40 zubů a hlídá to obra, co je to? Zip u pánských kalhot.
75.97 % z 22 hlasů.
Chlap je jako sníh. Nikdy nevíš kdy přijde, kolik centimetrů to bude a jak dlouho vydrží...
76.27 % z 45 hlasů.
Proč je chlap jako sněhová bouře? Protože nikdo neví, kdy to přijde, kolik centimetrů přinese a jak dlouho to bude trvat.
48.02 % z 11 hlasů.
Ona se dívá na pořad o vaření.. On říká:"To stejně nebudeš umět uvařit." Ona na to:"No a co, Ty se taky díváš na porno.."
73.44 % z 30 hlasů.
Sedí chlap na záchodě a tlačí ze všech sil. Najednou příjde uklizečka a myslí si, že je zbytečně rozsvíceno a tak zhasne. Najednou se z kabinky ozve řev, tak rozsvítí ptá se: "Chlape co řvete?" A chlap odpoví: "To byl blbej vtip. Já myslel, že mně vypadly oči z důlku!"
77.53 % z 42 hlasů.
Muž si chtěl vybrat za manželku tu nejlepší, proto dal třem ženám po padesáti tisících s tím, že se ožení s tou, která ty peníze nejlépe využije. První šla do kosmetického salonu, kde se nechala zkrášlit pro Něho. Druhá nakoupila plno sportovního vybavení, aby se vyžil On. Třetí byla podnikatelka, vložila peníze a donesla zpátky sto tisíc. Muž se hluboce zamyslel a pak si vybral tu s největšíma kozama.
48.26 % z 16 hlasů.
Víte jak muž nejjistěji spáchá sebevraždu? Skočí ze svého ega na svoje IQ.
48.26 % z 16 hlasů.
Proč má penis na špičce dírku? I mužský mozek potřebuje kyslík.
48.26 % z 16 hlasů.