Nejlepší vtipy

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Baví se dva muži: "Koupil jsem ženě kuchařku, ale nechce podle ní vařit." "Já jsem na tom stejně - koupil jsem tchýni kufr!"
43.63 % z 5 hlasů.
Jde takhle večer blondýna po chodníku a na lampě uvidí inzerát: "Prodáme byt 3 plus 1. Prosíme zájemce, aby jen zaklepali." Najednou jde okolo policajt a ptá se blondýnky klepající na lampu: "Copak to děláte?" Blondýnka: "Ale, visí tu inzerát a tak zkouším, jestli mi otevřou." Policajt se podívá nahoru na lampu a říká: "Ale svítěj, takže by měli být doma."
43.63 % z 5 hlasů.
Leží takhle pár v posteli a ženská říká: "Já bych ráda měla větší prsa.". "Tak si je zkus třít toaletním papírem." "Toaletním papírem? Co by to jako mělo dělat?" "No to nevím, ale koukni, co ti to udělalo s prdelí."
43.63 % z 5 hlasů.
Proč má penis na špičce dírku? I mužský mozek potřebuje kyslík.
43.63 % z 5 hlasů.
Co je největší životní zkouškou?Poslouchat šišlajícího advokáta jak zpovídá koktajícího svědka před nedoslýchavým soudcem...
43.63 % z 5 hlasů.
3 blondýnky se vsadí, která z nich si nacpe do zadku největší věc. První si položí na židli pomeranč, sedne si a když se zvedne pomeranč je fuč. Druhá si na židli položí meloun a sedne si. Vstane a meloun je fuč. Třetí si na židli položí hrášek a sedne si. Vstane a židle je fuč!
43.63 % z 5 hlasů.
Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."
43.63 % z 5 hlasů.
Je to malé, zelené a strašně nebezpečné. Co to je?Žabička s rootovskými právy.
43.63 % z 5 hlasů.
Víte co je horší než Snídaně s Novou? Večeře se starou!
43.63 % z 5 hlasů.
Víte jak ajťák pozná, že venku na horách za oknem hustě sněží?Zpomalí se mu wifi připojení.
43.63 % z 5 hlasů.
Další >
<< < 116117118119
Strana 116 z 158.