Nejlepší vtipy

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Úspěšný muž je takový, který dokáže vydělávat víc, než jeho žena utrácí. Úspěšná žena je ta, která muže uvedeného typu objeví a ožení ho.
70.11 % z 87 hlasů.
Pepíček kroutí hlavou po první hodině sexuální výchovy: "To jsou věci! To by mě ani ve snu nenapadlo, že děvčata hrají u sexu tak důležitou roli!"
70.07 % z 166 hlasů.
Nechala jsem se přesvědčit jedním fakt pěkným chlapem, že půjdeme k němu a budeme si hrát na doktora. A teď tu sedím už skoro dvě hodiny a pořád ještě čekám!
70.03 % z 79 hlasů.
Víte čím se zahrnují milenky? ...láskou. A ženy? ...květinami. A tchýně? ...BULDOZEREM.
70.01 % z 17 hlasů.
Dva důchodci se procházejí v parku. Potkají pěknou mladou dívku a jeden povídá: "Teď bych si přál, aby mi bylo dvacet let." "Blázne, kvůli čtvrt hodině zábavy bys chtěl dalších čtyřicet let pracovat?"
69.96 % z 12 hlasů.
Černý humor je jako pár nohou. Ne každý ho má.
69.96 % z 98 hlasů.
Sedí dvě holčičky na písečku a přijde k nim úchylák a povídá jedné: "Ty holčičko,když tě budu moci pohladit po ramínkách, dám ti bonbonek." Holčička na to: "No tak jo." Úchylák znova: "Ty holčičko, když tě budu moci pohladit po ramínkách, tak dostaneš čokoládu." Holčička na to opět: "No tak jo." Úchylák zase naléhá: "A holčičko, když tě budu moci pohladit po prsíčkách, tak dostaneš celou bonboniéru." Holčička se otočí k té druhé a říká: "Ty vole Mařka, než on mě ošuká, tak dostanu cukrovku."
69.93 % z 43 hlasů.
"Tati, a nebude ze mě taky taková děvka, jako z maminky?" "Teď nekecej, a přirážej."
69.92 % z 113 hlasů.
"Mami, kam se dávají tampóny?" "Tam odkud přicházejí miminka, zlato." "Do čápa?!"
69.92 % z 67 hlasů.
Řidič stopařce. "Dáte si cigaretku?" "Né, díky, já nekouřím." "A na skleničku byste se někde stavit nechtěla?" "Né, díky, já nepiju." Za chvíli holka povídá. "Jé, to je krásný palouček, zastavte tu na chvíli." Když se vracejí k autu, povídá stopařka. "No vidíš. A jde to i bez cigaret a chlastu."
69.86 % z 59 hlasů.
<<<101102103104
Další >
Strana 101 z 186.