Nejlepší vtipy

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Víte, jak teplouš předstírá orgasmus? Vytáhne ho a plivne partnerovi na záda.
54.87 % z 7 hlasů.
"Byla jsem pěkná kráva když jsem si tě brala!" "Kecáš, pěkná jsi nikdy nebyla!"
54.87 % z 7 hlasů.
"Miláčku, "říká novomanžel po obědě, "to jídlo bylo dnes báječné. Opravdu jsi tu konzervu ohřívala sama?"
54.87 % z 7 hlasů.
"Jean, podejte mi pušku, jdeme na ryby." "A nebylo by lepší vzít prut?" "Vy si myslíte, že když budu vyhrožovat rybáři prutem, že mi nějakou rybu dá?"
54.87 % z 7 hlasů.
Syn se chce oženit a nechal si vyhledat partnerku počítačem. "Synu, mně se zdá nevhodné, aby tvé manželství řídil stroj" zrazuje ho otec. "No a jak ty jsi se seznámil s maminkou?" "Normálně, vyhrál jsem ji v pokru."
54.87 % z 7 hlasů.
Ptali se mě, jestli vůbec mám přátele. Jasně, že mám. Všechny díly.
54.87 % z 7 hlasů.
Doktorka: "Pane, prosím Vás, co děláte s těmi čípky? Vždyť oni Vám vůbec nezabírají!" Pán nasraně: "No do prdele si je nestrkám!"
54.87 % z 7 hlasů.
Přijde doktor na kontrolu do blázince. Na levé posteli leží chlap a dělá, že řídí auto. Doktor ze ho ptá, co dělá? Blázen odpoví: "Jedu do Španělska." Na pravé posteli leží druhý blázen a pod peřinou si honí péro. Doktor se ho ptá, co on dělá? On odpoví: "Vždycky, když Franta jede do Španělska, tak mu šukám starou."
54.87 % z 7 hlasů.
Přijde blázen do obchodu a ptá se: "Máte barevné televize?" "Jasně, že máme," odpovídá prodavač. "Tak mi dejte jednu oranžovou."
54.87 % z 7 hlasů.
Ptá se malá holčička maminky jak vzniká miminko. Maminka na to, že tatínek má takový vzácný semínko a dá ho mamince do bříška a ... Holčička na to, jestli se to semínko musí spolknout a maminka odpovídá "To jenom když chce maminka nový kozačky".
54.87 % z 7 hlasů.
Další >
<< < 100101102103
Strana 100 z 158.