Nejlepší vtipy

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Jen Chuck Norris vás dokáže uškrtit bezdrátovou myší.
82.46 % z 1231 hlasů.
Jdou dva staříci po silnici a najednou kolem nich projede na motorce bezhlavý muž. Jdou dál a opět kolem nich projede bezhlavý chlap na motorce. Když se to opakuje už po páté, ten jeden stařík říká tomu druhému: "Hele, Franto, nechceš si tu kosu dát na druhý rameno?"
82.45 % z 2017 hlasů.
Černý humor je jako dítě z Afgánistánu. Nemá hlavu, ani patu.
82.44 % z 1475 hlasů.
Geocaching a programování nejde dohromady. Já mu řeknu: "Ulož to do cache," a ten blbec to schová v lese.
82.44 % z 185 hlasů.
Majitel velkoobchodu přijme nového zaměstnance a další den za ním přijde a ptá se ho: "Kolik jste měl včera zákazníků?", zaměstnanec odpoví: "Jednoho" "Cože? Pouze jednoho? Naši prodejci mají za den nejméně osm. Kolik jste měl tržbu?" "275 000,-" "Tolik? Co jste mu prodal?" "No nejdřív jsem mu prodal střední háčky na ryby a pak i malé a velké. Neměl pruty, takže jsem mu prodal střední, malé a velké pruty. Pak se ho ptám kam půjde rybařit a on že na sever. Tak mu povídám, že na severu je docela chladno, takže jsem mu prodal nějaký oteplováky a pořádnou bundu. Pak jsem mu poradil, že u břehu moc neberou, tak by měl zajet víc od břehu. Takže si koupil člun a když jsme ho chtěli naložit na auto, tak jsme zjistili, že to auto má moc malý, takže jsem mu prodal ještě vlek." "A to si všechno koupil kvůli rybaření?" "Noo, tak nejdřív si přijel pro vložky pro ženu, tak jsem mu řekl, že by mohl zajet aspoň na ryby, když si nezašuká."
82.44 % z 740 hlasů.
Když někdo umře, tak o tom neví, ale pro ostatní je to těžké... To samé platí, když je někdo debil.
82.43 % z 1211 hlasů.
Život je jako šachy. Všichni nemůžou být bílí.
82.43 % z 2122 hlasů.
Přijdou dva opilci brzo ráno k jednomu z nich domů a ten druhý povídá: "Na co tady máš ten gong?" První na to: "To není žádnej gong, to jsou mluvící hodiny." Udeří do gongu palicí a odvedle se ozve: "Ses asi posral, ty debile, ne? Jsou tři hodiny ráno, vole!"
82.43 % z 831 hlasů.
Když Abraham Bell vynalezl telefon zjistil že má 2 zmeškané hovory od Chucka Norrise.
82.43 % z 1581 hlasů.
Šestiletý synek přiběhne za maminkou s brekem, že ho jeho malá sestřička tahá za vlasy. Maminka mu vysvětluje: "Přestaň brečet. Ona je ještě malá a neví, že tahání za vlasy bolí." Synek odejde a za chvíli je zase slyšet pláč. Maminka doběhne do pokoje a vidí řvoucí holčičku, přičemž synek se na maminku nevinně podívá a říká: "Tak teď už to ví."
82.41 % z 382 hlasů.
<<<10111213
Další >
Strana 10 z 210.