Vtip: Dva muži se šermovali kokotama a ten jeden...

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Dva muži se šermovali kokotama a ten jeden říká: "Mě už to nebaví, zapíchni mě."
39.81 % z 40 hlasů.

Podobné vtipy

Víte, proč má většina chlapů nohy do O? Protože všechno nepodstatný bývá v závorkách!
31.40 % z 39 hlasů.
Víte jak muž nejjistěji spáchá sebevraždu? Skočí ze svého ega na svoje IQ.
49.26 % z 62 hlasů.
Přijde slepec na pláž, vytáhne něco gumového z tašky a začne nafukovat. Uvidí ho slečna, co leží hned vedle, a povídá: "Pane, to tady nemůžete!" "Co bych nemohl." a fouká dál. "Ne, to tady nemůžete nafukovat, jsou tady děti!" "No a co?!" "Pane, vždyť vy tady děláte veřejné pohoršení!" "Čím může podle vás nafukovací lodička pohoršovat?" "Ale pane, to není lodička, to je ta panna s třemi otvory!" "To chcete říct, že jsem to celou zimu dělal s kajakem?!?"
70.55 % z 44 hlasů.
Moje přítelkyně vešla do ložnice v kostýmu policistky laškovně si pohrávajíc s pouty prohlásila: "Jsi zatčen, protože si podezřelý z toho, že jsi příliš dobrý v posteli." O tři minuty později bylo vyšetřování pro nedostatek důkazů odloženo.
80.22 % z 283 hlasů.
Chlápek se vleče nočním městem domů z hospody a tu najednou slyší: "Uhni vlevo!"Uhne vlevo a sotva mine hlubokou díru. Tu zase slyší: "Uhni vpravo!"Uskočí a vedle něj profrčí auto. Chlap se zastaví a ptá se: "Kdo mi to tady tak dobře radí?""To jsem já, tvoje štěstěna," dostává odpověď.""Hmm," uvažuje muž, "a mohl bych tě vidět?"Tu se zjeví malá muška a začne kolem něj poletovat. "Jé, štěstěnko," říká chlápek,"a mohla bys mi sednout tady do dlaně, abych si tě mohl líp prohlédnout?" Stalo se a chlap začne najednou tleskat rukama a křičí: "Kdes byla, ty svině, když jsem se ženil?!"
74.14 % z 36 hlasů.
Přistoupil jsem ke kočce u baru: "Můžu ti koupit něco k pití?" "Máš přítelkyni?" zeptala se. "Chlapi jako ty mají vždy přítelkyni." "Ne, rozešli jsme se před měsícem." "To mi je líto. Tak tě poprosím o bílé víno." Po pár skleničkách a políbení jsme se ocitli u ní v posteli a dobře si to užili. Když jsem se oblékal, řekla: "Dobře vypadáš, jsi milý a úžasný v posteli. Můžu se tě zeptat, jak je možné, že ses rozešel s přítelkyní?" "Přišla na to moje žena."
81.25 % z 58 hlasů.
Co mají společného muži a mraky? Hodně. Jakmile odtáhnou, nastane hezký den.
57.69 % z 57 hlasů.
Přečetla jsem inzerát: "Muž, 40 let hledám sex." Tak teď sedím a přemýšlím. Vynechal čárku, anebo je to reálná tragédie?
71.68 % z 168 hlasů.
Víš co má společného zábradlí a chlap? Jsou nadržení.
68.56 % z 33 hlasů.
Prsa jsou jasným důkazem, že se muži dokážou soustředit na dvě věci najednou.
80.28 % z 267 hlasů.