Vtip: Dva muži se šermovali kokotama a ten jeden...

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Dva muži se šermovali kokotama a ten jeden říká: "Mě už to nebaví, zapíchni mě."
31.97 % z 18 hlasů.

Podobné vtipy

Víte co má muž po padesátce v kalhotách?Jednoho nezaměstnanýho a pytel vzpomínek!
62.88 % z 34 hlasů.
Moderní muži nebrečí. Rozmazalo by se jim líčení.
65.86 % z 48 hlasů.
Když to dělá žena nebo muž, je to normální. Když to mají dělat dvě ženy najednou, jsou s tím problémy. Zatímco tři muži to zvládnou hravě, pro tři ženy už je to na hranicích jejich možností, a pro čtyři ženy už je to téměř nemožné, zatímco čtyři muži to ještě zvládnou. Co je to? Močení do jedné mísy.
75.57 % z 59 hlasů.
Parta mladých žen si vyrazila na dovolenou a zanedlouho našly pětipatrový hotel s označením "Hotel pouze pro ženy." Protože byly bez partnerů, rozhodly se vejít, aby zjistily, jestli stojí za to se zde ubytovat. Recepční byl velmi atraktivní chlapík a vysvětlil jim, že je na nich, aby se rozhodly, kde chtějí bydlet. Dámy vyjdou do prvního poschodí a tam je tabule, na které stojí: "Na tomto poschodí jsou muži, kteří v posteli nestojí za nic, ale jsou velmi citliví a milí." Ženy se zasmějí a jdou dál. Tabule ve druhém poschodí hlásí: "Muži na tomto poschodí jsou vynikající milenci, ale všeobecně zle zacházejí se ženami." Tohle se dámám nelíbí, takže jdou do třetího poschodí, kde čtou na tabuli: "Muži v tomto poschodí jsou vynikající milenci a velmi citlivě přistupují k potřebám žen." Tohle se jim sice líbí, ale ještě zůstávají dvě poschodí... Tabule ve čtvrtém patře je překvapující: "Muži na tomto poschodí mají perfektní těla, jsou velmi jemní a pozorní k ženám, všichni jsou svobodní, mají spoustu peněz a jsou připraveni oženit se." Tady mají dámy to, co hledaly, ale předtím než se ubytují ve čtvrtém patře, jsou zvědavé, co může být v pátém... Když přijdou nahoru, na tabuli je napsáno: "Tady nejsou žádní muži. Toto poschodí jsme postavili jen proto, abychom dokázali, že ženu není možné nikdy úplně uspokojit."
81.25 % z 142 hlasů.
Proč má penis na špičce dírku? I mužský mozek potřebuje kyslík.
60.85 % z 32 hlasů.
Co je pro chlapa večeře o pěti chodech? Pizza a čtyři vychlazené lahve piva.
66.45 % z 19 hlasů.
Co je jistý důkaz, že tě muž chce podvádět? Má penis!
53.58 % z 21 hlasů.
Slečno, co všechno vám mohu dát, abyste mě milovala? Narkózu.
22.36 % z 15 hlasů.
Víte, jak se říká ženě, která každou noc ví, kde je její muž? Vdova.
56.77 % z 17 hlasů.
Jaký je rozdíl mezi ženatým a svobodným chlapem? Svobodný přijde večer domů, koukne do lednice a jde si lehnout do postele. Ženatý přijde večer domů, koukne do postele a jde vyžrat lednici.
67.88 % z 20 hlasů.