Vtip: Mladík s dívkou sedí na lavičce v parku. On...

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Mladík s dívkou sedí na lavičce v parku. On se jí zlehka dotknul prsou, ona mu chytla ruku, dala ji níž a povídá: "Ty nech pro děti, tady to je pro tebe...!"
80.36 % z 726 hlasů.

Podobné vtipy

Ředitel povídá sekretářce: "Slečno, neviděla jste moje pero?" "Ještě ne pane řediteli."
72.85 % z 463 hlasů.
Sedlák jel do města na nákupy. V železářství koupil kovadlinu a kbelík. Na trhu párek kuřat a husu. Jak ale teď dostat všechno domů? Prodavač mu poradil: "Dejte kovadlinu do kbelíku a neste ho v jedné ruce, do druhé ruky husu a pod každou paží jedno kuře." Sedlák poděkoval a vyšel. Cestou ho zastavila slečna, že zabloudila a potřebovala by poradit, jak se dostane na určitou adresu. "To je náhoda! Já jdu taky tam. Pojďte a já vás doprovodím. Tudy přes park to bude blíž." "A jak vám můžu věřit, že mě v parku nepřitisknete k plotu, nevyhrnete mi sukni, nestáhnete mi kalhotky a neznásilníte mě?" "Podívejte se: Nesu kýbl, kovadlinu, husu a dvě kuřata. Jak bych vás takhle mohl přitlačit k plotu a udělat to, čeho se bojíte?" "No, mohl byste dát husu na zem, přiklopit ji kbelíkem, ten zatížit kovadlinou - a kuřata já vám klidně podržím."
81.96 % z 1132 hlasů.
Jde Karkulka po lese a potká Pinocchia, povalí ho na zem, sedne mu na hlavu a říká: "Zalži!'
81.88 % z 1579 hlasů.
"Terezo, dej mi pusu!" "Nedám, jsem šťastně vdaná, správně bych ti ho neměla ani kouřit."
75.41 % z 262 hlasů.
Víte jaký je rozdíl mezi akné a farářem? Akné se neudělá na tváři pětiletého chlapce.
77.73 % z 938 hlasů.
Ten trapný okamžik když chodíte s Číňankou, řeknete jí, že chcete šedesát devítku a ona uvaří kung-pao.
76.50 % z 237 hlasů.
Stojí takhle chlápek na WC, čůrá a kouká na černocha vedle: "Ehm, to vy černoši je máte takové dlouhé od narození?" - "Ne, to si musíš vypěstovat." - "A jak to děláte?" - "Víš, když souložíš, musíš zasunout rychle dovnitř a pomalu ven." Tak chlápek přijde domů, rozdává si to s manželkou, a vzpomene si na toho černocha. Tak i on rychle dovnitř a pomalu ven. Nato se ozve manželka: "Fuj, ty zvrhlíku nechutný, vždyť ty mrdáš jako černoch!"
75.35 % z 411 hlasů.
Bohatá Američanka si dala inzerát do novin, že kdo s ní vydrží 15 čísel v řadě, dá tomu 400 tisíc dolarů. Tři Američané a jeden Kanaďan odpadli po pátém čísle. Francouz vydržel sedm. Janek z východního Slovenska slyšel o inzerátu, tak se přihlásil a odcestoval k ní. Jdou k věci, Janek na ni skáče jako býk a miluje se o sto šest. Američanka po každém čísle nakreslí na zeď čárku, aby se nespletla. U deváté má obavy, že to Janek zvládne, takže si začne dělat čárku jen za každé druhé číslo. Mladý Janek si všimne a nehorázně křičí: "Takže protože podvádíš, jedeme od začátku!"
80.00 % z 406 hlasů.
On: "Miláčku, pojďme se pomilovat!" Ona: "Tato funkce je dostupná pouze v registrované verzi." Na: "Miláčku půjdeš na sklenku vína?" Ona: "Dobře" o hodinu později On: "Miláčku, pojďme se pomilovat!" Ona: "System detekoval Virus ochrana prolomena, dobře tak pojď!"
56.98 % z 23 hlasů.
Povídají si dvě kamarádky: "No představ si, co ten můj včera udělal. Normálně jdu do mrazáku, hledám kuře a ten můj přijde, vyhrne mi sukni a strčí mi ho tam." "Buď ráda, že je takovej aktivní." "No jo, jenže my jsme byli v Lidlu."
81.97 % z 3524 hlasů.