Vtip: Víte co znamená pro lidožrouta těhotná...

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Víte co znamená pro lidožrouta těhotná žena? Kinder vejce.
79.51 % z 300 hlasů.

Podobné vtipy

Přijde pán do lékárny a povídá: "Dobrý den, potřeboval bych postinor pro mojí 11letu dceru." Lékárnice se udiveně ptá: "A Vaše dcera je už v 11letech sexuálně aktivní?" Pán: "Ale hovno aktivní, jako prkno, celá manželka."
71.39 % z 131 hlasů.
Když někdo umře, tak o tom neví, ale pro ostatní je to těžké... To samé platí, když je někdo debil.
82.17 % z 890 hlasů.
Co sa stane z ovečky, když ji uříznete nožičky? - Obláček.
75.86 % z 258 hlasů.
Muž leží na smrtelné posteli, už si v duchu odpočítává zbývající čas, když tu ucítí lákavou vůni čerstvých koblih. Sesbírá poslední síly, doplazí se do kuchyně a natahuje ruku po koblize.V tom přiběhne manželka a plácne ho přes ruce a kříčí: "Necháš to?! To je na pohřeb!"
80.80 % z 429 hlasů.
Má to dvě nohy a strašlivě to krvácí? Půlka psa.
52.96 % z 105 hlasů.
Kdy chodí pedofil spát? Když se velká ručička dotkne malé.
79.41 % z 250 hlasů.
Uprostřed letu dopravního letadla se pojednou ozve v amplionech příjemný hlas letušky, která cestujícím oznamuje: "To, co vidíte vpravo, je hořící motor. Ale z toho si nic nedělejte, máme ještě druhý. To, co vidíte vlevo, to je ulomené křídlo, ale z toho si nic nedělejte, máme ještě druhé, a proto můžeme pokračovat v letu! A to, co vidíte pod sebou, to nejsou obláčky, ale padáky nás, co se s vámi loučíme!"
66.69 % z 74 hlasů.
Mami, zejtra máme zkoušku ze zeměpisu. Můžeš mě vyzkoušet?" "To víš že jo. Jaký je hlavní město Německa?" "Berlín." "A jaký je hlavní město Francie?" "Berlín." "A jaký je hlavní město Velký Británie?" "Berlín." "Moc hezky ses to naučil, Adolfku."
81.00 % z 829 hlasů.
"Mami, já bych chtěla pejska.""Tak si ukroj v ledničce je ještě kousek."
73.10 % z 169 hlasů.
"Mami, tatínek mě zneužívá!" "A jak tě zneužívá, Aničko?" "Tahá mě za ouška!" "Ale to není žádné zneužívání Aničko, a co ti při tom říká?" "Kuř ty děvko!!!"
80.92 % z 641 hlasů.