Vtip: Maminka drží malého chlapečka za nožičky a...

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Maminka drží malého chlapečka za nožičky a mlátí s ním o kandelábr. Jde kolem starší pán a povídá: "Co to děláte ženská s tím děťátkem, vždyť mu spadne čepička." "Nespadne! Má jí přibitou hřebíkem."
60.69 % z 38 hlasů.

Podobné vtipy

Jede beznohý vozíčkář po Václaváku a volá na něj vekslák: "Pane, nekoupíte si boty?" No, vozejčkář je pěkně nasranej a zavolá na nedaleko stojícího policistu: "Viděl jste to? Ten chlap mne urazil!" "Tak proč jste ho nenakopal do prdele?" na to policajt. To ubozaka dorazi. Dojede domu a stěžuje si manželce. "Nic si z toho nedělej", povídá manželka, "uvařím ti kafe, to tě postaví na nohy."
81.71 % z 751 hlasů.
Co bude dělat chobotnice, když jí náhle useknete všechny chapadla? Nebude chápat.
61.37 % z 63 hlasů.
Víte jaký je rozdíl mezi černým, brutálním a morbidním humorem? Černý: Deset cikánů v jedné popelnici. Brutální: Jeden cikán v deseti popelnicích. Morbidní: Deset popelnic v jednom cikánovi.
82.40 % z 469 hlasů.
Jedním uchem to jde dovnitř, druhým ven a přece to zůstane v hlavě. Co to je? Krumpáč.
81.91 % z 211 hlasů.
Tatínek s maminkou večer souloží v ložnici. Zezadu, natvrdo, pelesti skřípají... V tom se ve dveřích objeví zděšený synek. Když to vidí, úlekem zakřičí a uteče pryč. "Doprdele," uleví si tatínek, oblékne si župan a vyrazí do synkova pokoje, aby mu vysvětlil, co právě viděl. V pokoji nikdo není, dveře otevřené, průvan... Hledá ho neúspěšně po celém patře, až ho napadne sejít do přízemí, tam co bydlí babička. Dveře od babiččiny ložnice jsou pootevřené, tak tatínek nakoukne dovnitř. Zděsí se. Pětiletý synek nakládá babičce natvrdo zezadu. Když si všimne, že se tatínek dívá, povídá: "Najednou to není taková prdel, když je to TVOJE máma, co?"
80.51 % z 276 hlasů.
Šly děti po minovém poli a rozhazovaly rukama... některé i 30 metrů!
80.43 % z 337 hlasů.
"Co je vrchol opatrnosti?" "To opravdu nevím." "Chodit po zlaté střední cestě a prostředkem."
23.90 % z 30 hlasů.
V jedné vesnici žil kovář Hopfengard. Ten jednou ve vzteku zabil učně a obecní rada ho odsoudila na šibenici. Ale byl to jediný kovář ve vesnici. Tak se rozhodli, že oběsí raději jednoho holiče, protože holiče tam měli tři.
37.68 % z 33 hlasů.
Disproporce je nepoměr mezi krátkostí prázdnin a délkou školního roku.
55.51 % z 33 hlasů.
Byl jednou jeden nekrofil a tomu se po třech měsících rozpadnul vztah.
78.74 % z 268 hlasů.