Vtip: Sára přijde domů a sděluje matce, že jí...
Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.
Sára přijde domů a sděluje matce, že jí její dlouhodobý přítel požádal o ruku, nicméně ona že ho odmítla, neboť zjistila, že je atheista, a nevěří ani na nebe a peklo.
Matinka jí však radí: "Každopádně si ho vezmi, dceruško. Mezi námi dvěma řečeno, však my už mu ukážeme, jak strašně se mýlil!"
Podobné vtipy
Kolik má vážit průměrně tchýně?
Tři kila i s urnou.
Volá nešťastná dcera matce: "Zase jsme se pohádali s mužem, přijdu k tobě."
"Ne, ne, ne, zlatíčko, on musí pykat za své chyby, přijdu já."
Přijde 50 českých žen do nebe a Svatý Petr jim říká:
"Všechny, které jste byly svým manželům celý život věrné račte dál, pokud jste je byť jednou podvedly, tak se otočte a běžte do pekla."
49 se jich otočí, jen jedna jde pořád dál.
Svatý Petr na ně volá: "A tu hluchou si vemte sebou!"
Zemřela v mladém věku slavná herečka a vstoupila v celé kráse svých vnad do ráje. Ujal se jí sám svatý Petr a doprovázel ji vyhrazenou cestou k rajskému oddělení pro nevinné sexbomby, chráněnému před vetřelci hlubokým vodním příkopem.
"Tady na té úzké lávce musíš být velmi opatrná," připomínal jí důrazně svatý Petr před příkopem.
"Jdi napřed a přísně se střež jakékoliv hříšné myšlenky - sic spadneš do vody a cesta do ráje ti bude navždy uzavřena."
Herečka jde, nebere jeho výstrahu vážně a tak si lehce vykračuje, vlní se v bocích a rozverně kroutí zadečkem, jak byla zvyklá před kamerou. Jeden krok, druhý, třetí, čtvrtý... a v tom to za ní hlasitě žbluňklo.
Přijde muž domů a najednou slyší zvonek, přistoupí tedy ke dveřím a podívá se kdo tam je a uvidí tchýni s kufry.
Tak otevře a ptá se: "Na jak dlouho jste přijela maminko?"
Tchýně odpoví: "No dokud vás neomrzím."
A pán hned reaguje: "A nedáte si aspoň to kafe?"
Objal jsem svoji ženu a říkám jí: "Odkud jsi přišla, má krásná ženo?"
A z kuchyně se ozvala tchýně: "Mám ti to ukázat?"
Když bylo Chucku Norissovi 8 let, tak zneužíval katolického kněze.
Policajty velice trápí, že jim všichni nadávají do čůráků.
Rozhodnou se proto svěřit Ježíši Kristovi.
Jdou do kostela, přijdou k Ježíši Kristovi přitlučenému na kříži a ptají se: "Ježíši Kriste, proč nám všichni říkají, že jsme čůráci?"
Ježíš Kristus jim odpoví: "Nejdříve mě sundejte z kříže a já vám to potom řeknu."
Policajti mu vyndají hřeby z rukou, Ježíš Kristus spadne na hubu a zařve: "Nejdřív nohy, vy čůráci!"
Volá chlapík u řeky: "Pomoc, topí se mi manželka, dám tisíc korun za záchranu!"
Nikdo se nehlásí a tak zvýší odměnu na deset tisíc, jeden zachránce do vody skočí a ženu přinese.
"Proboha, to je omyl, vy jste nevylovil ženu, ale tchyni, co byla na lodičce s ní!"
Zachránce zesmutní, sáhne do kapsy pro peněženku a smutně se ptá: "Tak kolik jsem dlužen?"
Přes den to štěká a v noci to plave.
Co je to?
Tchýniny zuby.
