Vtip: Jak se říká černochovi, který řídí...

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Jak se říká černochovi, který řídí letadlo?Pilot, vy rasisti!
62.71 % z 450 hlasů.

Podobné vtipy

Snídá Hitler nad mapou housku a najednou kouká, že si podrobil Československo.
76.03 % z 822 hlasů.
V letadle říká pilot cestujícím: "Bohužel nám přestal fungovat jeden z motorů, abychom mohli znova nabrat výšku, musíme letadlu trochu odlehčit, zavazadlový prostor je již vyprázdněn, takže už musí vyskočit jen někteří cestující. Aby to ale nebyl rasismus, tak se bude skákat podle abecedy. Takže první jdou Arabové, buzeranti, cikáni, však to znáte." Malý chlapeček černé pleti se zeptá tatínka: "Tati, jsme ještě pořád ti Afroameričani?" "Nene, synáčku. Dneska jsme zkurvený negři."
82.81 % z 3079 hlasů.
Jdu takhle Londýnem a najednou proti mě negr a nese notebook. Říkám si: Ten vypadá jako můj. Ale to je blbost, můj je doma a leští mi boty.
79.67 % z 1606 hlasů.
Co je to hnědá sračka mezi prstama u slonů? Pomalí černoši.
79.91 % z 195 hlasů.
Víte jaký je rozdíl mezi pneumatikou a černochem? Když dáte řetězy na pneumatiku, tak nezačne rapovat.
81.85 % z 1067 hlasů.
Vědci zjistili. že člověk se nedělí na rasy, ale má pouze jednu jedinou - člověka.Černí, žlutí a hnědí se nyní nebudou řadit mezi tento druh.
70.44 % z 352 hlasů.
Otec se podívá na svého malého plešatého synka. "Stal se z tebe nácek, ty malej zmrde?" "Né tatínku, já mám leukémii!" " Leu co? Ještě budeš mluvit německy ty fašistická zrůdo?!"
77.29 % z 626 hlasů.
Lord na svého afroamerického sluhu: "Johne, v Americe je prezident černoch, co na to říkáš?" "Jeho pán na něj musí být velice pyšný!"
81.42 % z 1150 hlasů.
Znáte dvě nejtenčí knihy na světě? Jsou to somálská kuchařka a cikánský zákoník práce.
82.24 % z 1334 hlasů.
Jdou dva cikáni kolem brněnské přehrady a vidí velikou tabuli. "Ty, Dežo," zajímá se mladší, "co tam je napísané?" Dežo slabikuje: "Bílí s gumou za dvě sta, cikáni bez gumy za padesát." "No to dobre, to néni žádna rasismus, dem na to," povídá cikán a ještě se zeptá Dežika: "A co tam dole napísane, to malinkate?" "Bungee-jumping."
66.94 % z 391 hlasů.