Vtip: Proč si Židé nehoní péro? Protože to...

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Proč si Židé nehoní péro? Protože to všechno jde z vlastního pytlíku.
69.24 % z 593 hlasů.

Podobné vtipy

Příjde nácek do pekárny a říká: "Jeden chleba." Pekař na to: "Černý nebo bílý?" Nácek: "Provokuješ?!"
81.80 % z 1463 hlasů.
Nesnáším, když svého tmavého kamaráda ztratím ve tmě..
74.88 % z 926 hlasů.
Jdu takhle Londýnem a najednou proti mě negr a nese notebook. Říkám si: Ten vypadá jako můj. Ale to je blbost, můj je doma a leští mi boty.
82.33 % z 2304 hlasů.
Ptá se novinářka Stevieho Wondera: "Jak jste se smířil s tím, že jste od narození slepý?" Stevie Wonder: "Nevadi mi to. Hlavně, že nejsem černý."
62.91 % z 47 hlasů.
Co je to hnědá sračka mezi prstama u slonů? Pomalí černoši.
80.07 % z 683 hlasů.
Lord na svého afroamerického sluhu: "Johne, v Americe je prezident černoch, co na to říkáš?" "Jeho pán na něj musí být velice pyšný!"
81.76 % z 1586 hlasů.
Ruský mladík si bere za manželku ukrajinskou dívku. Jeho otec mu dává rady do života, jak se má chovat o svatební noci. Říká: "Vezmi ji do náručí, přenes ji přes práh do ložnice a hoď ji na postel, aby viděla, jak je Rusko silné. Potom se svlékni, aby viděla, jak je Rusko krásné." A z vedlejšího pokoje se ozve hlas matky: "A potom si ho začni honit, aby viděla, jak je Rusko soběstačné!"
78.91 % z 472 hlasů.
Stěžuje si Řek turistovi: "Máme tu těžký, těžký život. Nic nám tu neroste." "Ani když zasejete?" "Když zasejeme, tak ano."
52.26 % z 64 hlasů.
Víte proč Hitler spáchal na konci války sebevraždu?Přišel mu účet za plyn.
75.71 % z 1195 hlasů.
Přijede školní autobus na zastávku, otevře děti a děti se začnou hrnout dovnitř. Perou se tu bílé děti s černochama, kdo bude sedět vepředu. "Ale děti," řekne řidič. "Chovejte se jako dospělí... Myslete si třeba, že jste všichni modrý... Tak a teď ty světle modrý dopředu..."
81.23 % z 1267 hlasů.