Vtip: Pletou dvě nastávající maminky malé...

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Pletou dvě nastávající maminky malé svetříky pro své ratolesti a jedna říká: "Doufám že to bude chlapeček, mám jenom modrou přízi." Druhá říká: "Doufám že to bude kripl, zkurvila jsem rukáv."
82.21 % z 6645 hlasů.

Podobné vtipy

Co si užije 9 lidí z 10? Hromadné znásilnění.
71.29 % z 58 hlasů.
Co dělá židovská holčička na houpačce? Provokuje německého odstřelovače.
79.05 % z 3437 hlasů.
Šuká chlap ženskou v křoví. Ona: "A můžu být teď nahoře chvíli já?" On "Vy jste znásilněna poprvé, že?"
77.53 % z 70 hlasů.
Koupe se Vašek ve vaně a najednou začne křičet: "Mami ta voda je moc horká!" Matka na to: "A to si myslíš, že tě budeme jíst syrovýho?"
74.84 % z 364 hlasů.
Kolik mrtvých prostitutek je potřeba k výměně žárovky? No určitě víc než tři, protože mám ve sklepě pořád tmu.
77.26 % z 555 hlasů.
Jaký rozdíl je mezi obilím a naší vládou? Žádný. Obojí je třeba vymlátit abychom nepochcípaly hlady.
82.22 % z 7437 hlasů.
Sedí indián u vodopádu a kouká na svou ženu jak pere prádlo. V tom z vodopádu spadne kámen jeho ženě na hlavu a zabije ji. Indián zkušeně: "To už je třetí pračka, kterou mi zničil vodní kámen."
82.24 % z 7054 hlasů.
Pacient se ptá doktora: "Proč si nemohu nahmatat nohy?" Doktor: "Protože jsme vám amputovali ruce!"
82.07 % z 1350 hlasů.
"Víte, jakým způsobem spolehlivě rozpoznáte mezi dvanácti muží dva hlupáky?" "???" "Namátkou!"
29.08 % z 258 hlasů.
Černý humor je jako pár nohou. Ne každý ho má.
78.15 % z 475 hlasů.