Vtip: Potká zajíc vlka a ptá se ho: Vlku hele proč...

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Potká zajíc vlka a ptá se ho: "Vlku hele proč máš tak velké oči?" Vlk na to: "Zajíci neprovokuj." Druhý den zase zajíc potká vlka a ptá se ho: "Vlku, proč máš tak velké uši?" A vlk na to: "Zajíci hele neprovokuj mě Karkulkou, nebo se neudržím a sežeru tě." A už se těší, jak bude mít další den záminku zajíce sežrat. A třetí den potká zajíc vlka a ptá se ho: "Vlku, proč - " V tu chvíli se vlk nakrkne a slupne zajíce jako malinu. Chvíli se nic neděje, vlk odpočívá po sváče na sluníčku. Najednou mu zastíní výhled obrys doktorky sovy. Ta se jej znepokojeně ptá: "Vlku, neviděl si zajíce? Před třemi dny dostal těžkou otravu poloniem, jak se hrabal na skládce. Řekla jsem mu, že už dlouho nevydrží, a teď se bojím, aby si ze zoufalství něco neudělal."
70.73 % z 69 hlasů.

Podobné vtipy

Povídají si takhle prase, býk a kuřátko na dvoře, kdo umí nejlépe vystrašit. Nejdřív povídá prase: "Já, když se vyválím v bahně a pak zachrochtám slepice začnou kdákat až strachy snesou vejce!" Na to býk: "Já když zadupu, všichni utečou!" A kuřátko: "To já, když si lehnu na zem a dělám mrtvého, tak se celý svět posere a bude řvát - PTAČÍ CHŘIPKA!"
70.07 % z 83 hlasů.
Přijde paní do zverimexu a ptá se: "Máte mluvícího papouška?" Prodavačka odpoví: "No, jeden by tu byl, ale je hrozně sprostej, byl dřív v bordelu..." Paní na to: "To nevadí, já ho to odnaučím." Přinese ho domů, sundá hadr z klece a papoušek povídá: "Ááá, nová bordelmamá." Pak jde kolem dcera a on zase: "Ááá, nová sociální pracovnice." Nakonec přijde domů manžel, projde kolem klece a papoušek spustí: "Ááá, konečně známá tvář, nazdar, Karle!"
81.25 % z 299 hlasů.
K prostitutce na ulici přistoupí hloupý chlapeček a povídá jí: "Uletěl mi papoušek." "No a co?" našpulí pusu děva. "Jak no a co? Maminka doma říkala, že tady honíte ptáky!"
63.86 % z 130 hlasů.
Jde Karkulka lesem a potká vlka. "Kam jdeš, krávo?""Já nejsem kráva, já jsem Karkulka a nesu babičce bábovku a víno.""Jo, a kde máš košíček?""Já kráva, já ho nechala doma."
81.31 % z 672 hlasů.
Přijde zloděj do bytu a začne krást. Zaslechl hlas papouška: "Ježíš tě vidí, Ježíš tě vidí". A to se dvakrát opakuje. Napotřetí: "Ježíš tě vidí, Ježíš je buldog.
75.69 % z 89 hlasů.
Když přišli starý a mladý zajíc domů na oběd, mamka zaječice se hrozně naštvala, protože mladý byl pochcaný a starý posraný. Vysvětlení starého: "Potkal jsem v lese medvěda, objal jsem ho a tak silně zmáčknul, že mě celého posral..." Vysvětlení mladého: "Kdybys viděla, jak si medvěd s taťkou vytřel zadek, taky by ses smíchy pochcala..."
76.28 % z 116 hlasů.
Víš co musíš udělat, když v lese potkáš medvěda? Nic, medvěd všechno zařídí.
80.43 % z 35 hlasů.
Jde karkulka lesem a potka vlka. Kam jdes kravo blba? No dovol, nejsem zadna krava blba, ale Karkulka a jdu poprat babicce k narozeninam. Jo? A kde mas kosicek? Ja krava blba jsem ho nechala doma…
57.55 % z 32 hlasů.
Mám doma malé kotě. Říkám mu Měkouš, protože mě kouše.
55.11 % z 30 hlasů.
"Mami, kam se dávají tampóny?" "Tam odkud přicházejí miminka, zlato." "Do čápa?!"
67.94 % z 199 hlasů.