Nejlepší vtipy o sportu

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Sedí 4 chlapy v cele. Jeden je Zoofil, druhý Pedofil, třetí Nekrofil a čtvrtý milovník adrenalinových sportů... Zoofil říká: "Co tu budeme dělat? Takhle čtyři chlapi ...fuj. To kdyby tu byla nějaká kočka, to bych si dal panečku říci." Pedofil: "Co kočka, ale takové malé mlaďoučké koťátečko...to by bylo!" Nekrofil: "Co já bych dal za chcíplou pořádně studenou, vychladlou kočku!" A milovník adrenalinových sportů: "Mňau, mňau, mňau."
54.15 % z 24 hlasů.
V Monaku zakázali hrát fotbal kvůli stále se opakujícím problémům. Každou chvíli jim míč vletěl do Itálie nebo do Francie.
52.38 % z 28 hlasů.
Proč nemůže Dominik Hašek do bordelu? Protože by všechno chytil.
52.18 % z 15 hlasů.
"Jak se má váš pes?" ptá se fotbalista rozhodčího po fotbalovém zápase. "Jaký pes?" "Já žádného nemám!" nechápe rozhodčí. "To je divný, jste slepý, ale psa nemáte!"
50.89 % z 27 hlasů.
Stížnost na hokejového sudího: "Při práci si neustále píská!"
50.70 % z 22 hlasů.
Cvičný akrobatický letoun letí nad krajinou a začínající pilot se táže: "Pane instruktore, co mám teď dělat, abych mohl přistát na letišti?" Za jeho zády se ozve: "Panebože, já si před startem myslel, že instruktor jste vy!"
49.51 % z 14 hlasů.
"Jak dopadl ten zápas?" ptá se manželka fotbalisty, který se právě vrátil z utkání. "Nic moc, tři nula jsme prohráli, ale dal jsem tři góly!!!"
46.54 % z 13 hlasů.
Přece naši hokejisti nejsou nějaká kapela, aby pořád vyhrávali...
42.25 % z 16 hlasů.
Náhodný puk zabil v hledišti hokejistovu tchyni. Reprezentační borec se k tragické události vyjádřil slovy: "A kdo říká, že byl náhodný?"
39.32 % z 13 hlasů.
Jestli se plaváním hubne, tak co dělají velryby špatně?
37.61 % z 22 hlasů.
<<<23
Další >
Strana 2 z 3.