Nejlepší vtipy o sexu

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Baví se tři tanečnice na pornovečírku, kdo zná lepšího milovníka. "Můj přítel mě dokáže uspokojit třikrát během deseti minut!", říká první. "To nic není, já mám strýce, který za noc přivedl na vrchol blaha třicet žen!", kontruje druhá. "Tak to se můžete jít zahrabat. Můj táta vyjebal se všemi rektory vysokých škol, do řiti mu nalezly nejvyšší orgány dvou politických stran, zkurvil parlamentní demokracii, ojebal Ústavu a ústavní zvyklosti a ještě při tom kouřil a trousil bonmoty."
73.48 % z 35 hlasů.
Proč spermie nemají blinkry a světla? Aby to v kundě nevypadalo jako v Las Vegas.
73.44 % z 30 hlasů.
Kdy je největší zima? Při sexu. Kozy se chvějí, a ptáci zalézají do děr.
73.44 % z 30 hlasů.
Rozvedený muž na zábavě uvidí bývalou manželku s novým milencem. Přijde k nim a pohrdavě se ptá: "Tak co, jak se jezdí na ojeté mašině?" Milenec s úsměvem: "V pohodě. Až na prvních 5 cm je netknutá."
72.71 % z 19 hlasů.
ON: "Moje hodinky ukazujou, že nemáš kalhotky." ONA: "Ale já je mám." ON: "Aha, tak to mi jdou napřed."
72.56 % z 24 hlasů.
Řidič stopařce. "Dáte si cigaretku?" "Né, díky, já nekouřím." "A na skleničku byste se někde stavit nechtěla?" "Né, díky, já nepiju." Za chvíli holka povídá. "Jé, to je krásný palouček, zastavte tu na chvíli." Když se vracejí k autu, povídá stopařka. "No vidíš. A jde to i bez cigaret a chlastu."
72.24 % z 7 hlasů.
Před sexem si lidi navzájem pomáhají se svléknout, po sexu se obléká každý sám. Z toho vyplývá: Nečekej pomoc od někoho, kdo s tebou vymrdal!
71.85 % z 13 hlasů.
Povídají si dvě patnáctileté: "Tak jsem minulý týden přišla o panenství." "A bylo to za peníze nebo z lásky?" "Asi z lásky, co si dneska za pět stovek koupíš?"
71.85 % z 13 hlasů.
Nová sexuální poloha, na cibuli. Žena se svlíkne a já jen brečím.
71.52 % z 23 hlasů.
V kině: "Můžu tě políbit?" "Mě? Vždyť jsem ti ho teď vykouřila..." "Mně?!"
70.84 % z 27 hlasů.
Další >
<< < 78910
Strana 7 z 13.