Nejlepší vtipy o sexu

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Přijde žena k doktorovi a stěžuje si na bolest. Doktor: Tak kde vás píchá? Žena: Doma, proč se ptáte?
68.56 % z 33 hlasů.
Proč spermie nemají blinkry a světla? Aby to v kundě nevypadalo jako v Las Vegas.
67.52 % z 47 hlasů.
Žes mi chodil za ženou, když jsem byl pryč, to by mi nevadilo. Ale za to, žes jí ukázal, že to jde dvakrát za sebou, za to ti rozbiju hubu!
67.15 % z 39 hlasů.
Nová sexuální poloha, na cibuli. Žena se svlíkne a já jen brečím.
66.96 % z 35 hlasů.
Řidič stopařce. "Dáte si cigaretku?" "Né, díky, já nekouřím." "A na skleničku byste se někde stavit nechtěla?" "Né, díky, já nepiju." Za chvíli holka povídá. "Jé, to je krásný palouček, zastavte tu na chvíli." Když se vracejí k autu, povídá stopařka. "No vidíš. A jde to i bez cigaret a chlastu."
66.45 % z 19 hlasů.
Rozvedený muž na zábavě uvidí bývalou manželku s novým milencem. Přijde k nim a pohrdavě se ptá: "Tak co, jak se jezdí na ojeté mašině?" Milenec s úsměvem: "V pohodě. Až na prvních 5 cm je netknutá."
66.38 % z 38 hlasů.
"Terezo, dej mi pusu!" "Nedám, jsem šťastně vdaná, správně bych ti ho neměla ani kouřit."
65.52 % z 44 hlasů.
Seznámí se muž a žena v jednom nočním podniku. Popíjí, porozpráví a romantický večer skončí v jeho bytě. Ráno se rozejdou. Muž se ale cítí nesvůj. Má horečky, pálí ho oči, má vyschlé hrdlo. Z obavy před možnou nemocí vyhledá ženu. "Nemáš nějakou nemoc? Třeba AIDS?" "Ale ne," vrtí hlavou žena. "AIDS už jsem přece jednou měla..."
65.16 % z 22 hlasů.
Co uviděla Sněhurka, když si princ sundal kalhoty? Osmého trpaslíka.
64.88 % z 18 hlasů.
Vrátí se Karel z hospody a říká manželce: "Tak si představ, že domovník v hospodě tvrdí, že se vyspal se všema ženskýma v baráku, kromě jedné!" Manželka se zamyslí a povídá: "No, to bude asi ta nafintěná fuchtle z přízemí."
64.78 % z 14 hlasů.
<<<10111213
Další >
Strana 10 z 16.