Nejlepší vtipy o mužích

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Přijde muž na záchod a vidí tam jiného muže, který stojí u pisoaru, vykonává svou potřebu a přitom má ruce v kapsách.Zdá se mu to divné, proto se ho ptá: "Proč si ho nepřidržíte, vždyť se můžete pocákat?" On odpoví: "Tomu, kdo mne jednou zradil, už ruku nepodám!"
62.41 % z 9 hlasů.
"Dlouho jsem si pletl Turnov a Trutnov. Ani nevíte, kolik mě to stálo peněz!" povídá chlap sousedovi.Ten na to: "To já si pletl Novákovou a Nováčkovou a nevíte, kolik mě to stálo facek!"
62.41 % z 9 hlasů.
Proč je chlap jako sněhová bouře? Protože nikdo neví, kdy to přijde, kolik centimetrů přinese a jak dlouho to bude trvat.
62.41 % z 9 hlasů.
Chlapík si po obědě v restauraci prdne. Strašně se stydí a tak, aby zakryl co se stalo, trochu zavrže židlí. Nahne se k němu chlapík odvedle a říká: "Úplně jiný zvuk, co?"
62.22 % z 20 hlasů.
"Tvoje žena o tobě roztrušuje, že jsi bigamista..." "Opravdu? A která?"
60.16 % z 12 hlasů.
Dneska ráno jsem se vpotácel do koupelny a koukám, stojí tam hrozně nějaký hrozně hnusný chlap, tak jsem ho praštil. Nevím, jak teď vysvětlit to rozbité zrcadlo.
60.16 % z 12 hlasů.
Muži, nehrajte si s dívčími srdci. Mají jen jedno. Hrajte si raději s kozama. Ty mají dvě.
59.79 % z 4 hlasů.
Jaký je rozdíl mezi chlapem a písmenem Q?Žádný - velká nula, malý ocásek.
58.98 % z 8 hlasů.
Karel dělal pilotní zkoušky a kámoši se ho ptají: "Tak jaké to bylo, těžké?" "Kdepak, jenom mě naštval jeden grafolog." "Co říkal?" "Ale, prej podle rukopisu jsem násilník, grobián a rváč." "A cos mu řek?" "Co by? Rozbil jsem mu hubu!"
58.98 % z 8 hlasů.
"Splnilo se ti někdy nějaké přání z dětství?" "Ano." "A jaké?" "Když mě otec tahal za vlasy, vždy jsem si přál, abych byl plešatý."
58.98 % z 8 hlasů.
<<<5678
Další >
Strana 5 z 9.