Nejlepší vtipy o mužích

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

O mužích, o kterých si myslíš, ze by mohli byt dobrými manželi, zjistíš, že už jsou.
40.95 % z 7 hlasů.
Jaký je rozdíl mezi ženatým a svobodným chlapem? Svobodný přijde večer domů, koukne do lednice a jde si lehnout do postele. Ženatý přijde večer domů, koukne do postele a jde vyžrat lednici.
40.95 % z 7 hlasů.
Jaký je rozdíl mezi mužem a okurkou? Žádný, oba jsou pořád v ledničce.
39.90 % z 9 hlasů.
Co mají společného muži a mraky? Hodně. Jakmile odtáhnou, nastane hezký den.
39.39 % z 17 hlasů.
Přijde slepec na pláž, vytáhne něco gumového z tašky a začne nafukovat. Uvidí ho slečna, co leží hned vedle, a povídá: "Pane, to tady nemůžete!" "Co bych nemohl." a fouká dál. "Ne, to tady nemůžete nafukovat, jsou tady děti!" "No a co?!" "Pane, vždyť vy tady děláte veřejné pohoršení!" "Čím může podle vás nafukovací lodička pohoršovat?" "Ale pane, to není lodička, to je ta panna s třemi otvory!" "To chcete říct, že jsem to celou zimu dělal s kajakem?!?"
35.71 % z 4 hlasů.
"Můj otec včera ohlásil krach své firmi," říká Daniel Petrovi. "Já jsem vždycky tušil, že nás tvůj otec jednou donutí k rozchodu!"
35.71 % z 4 hlasů.
Chlápek se vleče nočním městem domů z hospody a tu najednou slyší: "Uhni vlevo!"Uhne vlevo a sotva mine hlubokou díru. Tu zase slyší: "Uhni vpravo!"Uskočí a vedle něj profrčí auto. Chlap se zastaví a ptá se: "Kdo mi to tady tak dobře radí?""To jsem já, tvoje štěstěna," dostává odpověď.""Hmm," uvažuje muž, "a mohl bych tě vidět?"Tu se zjeví malá muška a začne kolem něj poletovat. "Jé, štěstěnko," říká chlápek,"a mohla bys mi sednout tady do dlaně, abych si tě mohl líp prohlédnout?" Stalo se a chlap začne najednou tleskat rukama a křičí: "Kdes byla, ty svině, když jsem se ženil?!"
34.87 % z 8 hlasů.
"Víš jaký je rozdíl mezi mužem a jogurtem?" "Netuším." "V jogurtu je alespoň nějaká kultura."
34.87 % z 8 hlasů.
Nejsem muž na jednu noc - jsem unaven už po pár hodinách.
34.78 % z 6 hlasů.
Víte jak vybrat blbce, když se před vás postaví 3 muži?Přeci náhodným výběrem.
29.01 % z 7 hlasů.
<<<8910
Další >
Strana 8 z 10.