Nejlepší vtipy o blondýnkách

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

"Co je to za dírku v mém střevíčku?" ptá se blondýnka. "Ta je na zastrčení nohy..."
62.91 % z 47 hlasů.
Baví se dvě blondýnky na letišti: "Já nechápu, jak vůbec můžou ti teroristé tak velké letadlo unést.""Ty jsi ale koza! Vždyť oni ho neunášejí na zemi, ale ve vzduchu... Když je tááákhle malinké!"
62.37 % z 80 hlasů.
Přijde blondýnka do zverimexu a žádá po prodavači vosu. "Ale slečno, vosy nevedeme." "Jak to, jednu máte právě ve výloze."
62.19 % z 46 hlasů.
Astrolog se ptá své blonďaté klientky:"Pamatujete si, pod jakým znamením bylo vaše dítě počato?"Blondýnka chvíli přemýšlí a pak praví:"Pokud si dobře pamatuji, byl to ZÁKAZ ZASTAVENÍ!"
60.69 % z 38 hlasů.
Víte, co křičí blondýnka na fotbalovém zápase za stavu 0:0?"Ještě jeden...! Ještě jeden...!"
59.05 % z 73 hlasů.
Víte, co řekne blondýnka po sexu? "Další, prosím."
57.73 % z 35 hlasů.
Co udělá blondýnka, když zjistí, že má výron na kotníku? Utře to a šuká dál.
57.69 % z 57 hlasů.
Blondýnka se zrzkou seděly v baru a koukaly na zprávy o šesté. Ukazovali reportáž o sebevrahovi, který stál na mostě a vyhrožoval, že skočí dolů. Blondýnka povídá: "Hele, vsaď se, že neskočí.""Dobře, o kilo. Já si myslím, že skočí." No, a chlápek skočil. Tak blondýnka vysolila kilo a zrzka říká: "Ne, to nejde, já si to nevezmu. Jsi přece moje kámoška.""Ber, sázka je sázka.""Hele, musím se ti přiznat, že jsem tohle už viděla ve zprávách v pět, takže si nemůžu vzít výhru.""Já to taky viděla už v pět, ale nikdy bych si nemyslela, že skočí znovu."
57.62 % z 46 hlasů.
Ptá se blondýna druhé blondýny: "Prosím tě, píše se správně Irák nebo Irán?"
57.40 % z 43 hlasů.
Jde blondýna se psem po ulici, potká je policajt a povídá: "Ten pes nemá košík." "Ale my nejdeme nakupovat...." povídá blondýnka.
57.06 % z 184 hlasů.
<<<78
Další >
Strana 7 z 8.