Nejlepší vtipy o blondýnkách

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Proč nosí blondýnka úzkou sukni? Aby udržela nohy u sebe.
64.21 % z 62 hlasů.
Proč trvá stavba blonďatého sněhuláka mnohem déle než normálního? Musíte mu vydlabat hlavu.
64.10 % z 81 hlasů.
Pěkná, mladá blondýnka nastoupí do podniku jako uklízečka. Hned druhý den si stěžuje nadřízenému: "Pane vedoucí, včera mě na chodbě při práci někdo zezadu znásilnil!" "A proč jste neutekla?" "Dozadu to nešlo a vepředu jsem to už měla vytřený!"
64.10 % z 81 hlasů.
Víte, co křičí blondýnka na fotbalovém zápase za stavu 0:0?"Ještě jeden...! Ještě jeden...!"
62.78 % z 84 hlasů.
Po dlouhé době se setkají dvě blondýnky. Ta 1. říká "Ahoj tak co jak se máš?" Ta 2.říká "Hi, I'm fine, and you?" 1.blondýnka se diví "hele ty mluvíš anglicky?" "Jasně že, nalaď si rádio na 97,2 a po roce mi taky něco řekneš." Po roce se sejdou "Hi, how are you, I'm fine, and you?" A ta 2. "Ššššššššššššššš..."
61.97 % z 88 hlasů.
Blondýnka se zrzkou seděly v baru a koukaly na zprávy o šesté. Ukazovali reportáž o sebevrahovi, který stál na mostě a vyhrožoval, že skočí dolů. Blondýnka povídá: "Hele, vsaď se, že neskočí.""Dobře, o kilo. Já si myslím, že skočí." No, a chlápek skočil. Tak blondýnka vysolila kilo a zrzka říká: "Ne, to nejde, já si to nevezmu. Jsi přece moje kámoška.""Ber, sázka je sázka.""Hele, musím se ti přiznat, že jsem tohle už viděla ve zprávách v pět, takže si nemůžu vzít výhru.""Já to taky viděla už v pět, ale nikdy bych si nemyslela, že skočí znovu."
61.94 % z 61 hlasů.
Astrolog se ptá své blonďaté klientky:"Pamatujete si, pod jakým znamením bylo vaše dítě počato?"Blondýnka chvíli přemýšlí a pak praví:"Pokud si dobře pamatuji, byl to ZÁKAZ ZASTAVENÍ!"
61.37 % z 51 hlasů.
Ptá se blondýna druhé blondýny: "Prosím tě, píše se správně Irák nebo Irán?"
60.70 % z 53 hlasů.
Víte, co řekne blondýnka po sexu? "Další, prosím."
60.65 % z 44 hlasů.
Co udělá blondýnka, když zjistí, že má výron na kotníku? Utře to a šuká dál.
58.06 % z 63 hlasů.
<<<78
Další >
Strana 7 z 8.