Nejlepší vtipy o blondýnkách

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Jak v sobotu rozesmějete blondýnku? Řeknete jí ve středu vtip.
46.10 % z 8 hlasů.
Proč trvá stavba blonďatého sněhuláka mnohem déle než normálního? Musíte mu vydlabat hlavu.
44.24 % z 10 hlasů.
Blonďatá dcera říká své matce, také blondýnce:"Nezapomeň, až když budeš příště ve společnosti mluvit o našem věku, musí být mezi námi rozdíl minimálně devět měsíců!"
43.63 % z 5 hlasů.
Blondýnka říká manželovi: "Miláčku, můžeme mít jen čtyři děti." "A proč?" "Četla jsem, že každé páté dítě, které se narodí, je Číňan."
43.63 % z 5 hlasů.
Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."
43.63 % z 5 hlasů.
Dostala jsem AIDS, povídá jedna blondýna druhé "Vážně? A mají ještě?", ptá se hned ta druhá.
42.65 % z 2 hlasů.
Blondýnka se zrzkou seděly v baru a koukaly na zprávy o šesté. Ukazovali reportáž o sebevrahovi, který stál na mostě a vyhrožoval, že skočí dolů. Blondýnka povídá: "Hele, vsaď se, že neskočí.""Dobře, o kilo. Já si myslím, že skočí." No, a chlápek skočil. Tak blondýnka vysolila kilo a zrzka říká: "Ne, to nejde, já si to nevezmu. Jsi přece moje kámoška.""Ber, sázka je sázka.""Hele, musím se ti přiznat, že jsem tohle už viděla ve zprávách v pět, takže si nemůžu vzít výhru.""Já to taky viděla už v pět, ale nikdy bych si nemyslela, že skočí znovu."
40.95 % z 7 hlasů.
Jde blondýnka přes přechod a jeden chlápek v BMW na ní zakřičí: "Hele kotě, jsem diskrétní a umím skvěle lízat!" Ona se mile usměje a odpoví: "Tak si vyliž prdel a nikomu to neříkej!"
40.95 % z 7 hlasů.
Ptá se blondýna druhé blondýny: "Prosím tě, píše se správně Irák nebo Irán?"
40.95 % z 7 hlasů.
"Co je to za dírku v mém střevíčku?" ptá se blondýnka. "Ta je na zastrčení nohy..."
35.71 % z 4 hlasů.
Další >
<< < 678
Strana 6 z 8.