Nejlepší vtipy o blondýnkách

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Kdy má blondýnka stoprocentně prázdné ruce?Když vezme rozum do hrsti.
43.63 % z 5 hlasů.
Pěkná mladá blondýnka zastaví u benzínové pumpy a usilovně tankuje. Všimne si jí zaměstnanec pump, po chvíli k ní přijde a osloví ji: "Slečno, ehm..., můžu vám něco říct?" "Ano, ale rychle prosím, spěchám!" "Dobře, budu stručný... Benzin je o pár metrů dál, tohle je hadice od vysavače... "
43.63 % z 5 hlasů.
Jde blondýnka přes přechod a jeden chlápek v BMW na ní zakřičí: "Hele kotě, jsem diskrétní a umím skvěle lízat!" Ona se mile usměje a odpoví: "Tak si vyliž prdel a nikomu to neříkej!"
43.63 % z 5 hlasů.
Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."
43.63 % z 5 hlasů.
Ptá se blondýna druhé blondýny: "Prosím tě, píše se správně Irák nebo Irán?"
43.63 % z 5 hlasů.
Jak v sobotu rozesmějete blondýnku? Řeknete jí ve středu vtip.
43.63 % z 5 hlasů.
Blonďatá dcera říká své matce, také blondýnce:"Nezapomeň, až když budeš příště ve společnosti mluvit o našem věku, musí být mezi námi rozdíl minimálně devět měsíců!"
42.65 % z 2 hlasů.
Dostala jsem AIDS, povídá jedna blondýna druhé "Vážně? A mají ještě?", ptá se hned ta druhá.
42.65 % z 2 hlasů.
Přijde blondýnka do sexshopu a ptá se: "Kolik stojí ten modrý vibrátor?" "Čtyři sta korun." odvětí prodavač. "A za kolik je ten zelený?" "Ten je za sedmset korun." "No a kolik stojí ten červený?" "Milá slečno, to je hasící přístroj!"
35.71 % z 4 hlasů.
"Co je to za dírku v mém střevíčku?" ptá se blondýnka. "Ta je na zastrčení nohy..."
35.71 % z 4 hlasů.
Další >
<< < 678
Strana 6 z 8.