Nejlepší vtipy o blondýnkách

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Pěkná mladá blondýnka zastaví u benzínové pumpy a usilovně tankuje. Všimne si jí zaměstnanec pump, po chvíli k ní přijde a osloví ji: "Slečno, ehm..., můžu vám něco říct?" "Ano, ale rychle prosím, spěchám!" "Dobře, budu stručný... Benzin je o pár metrů dál, tohle je hadice od vysavače... "
54.26 % z 13 hlasů.
Astrolog se ptá své blonďaté klientky:"Pamatujete si, pod jakým znamením bylo vaše dítě počato?"Blondýnka chvíli přemýšlí a pak praví:"Pokud si dobře pamatuji, byl to ZÁKAZ ZASTAVENÍ!"
54.16 % z 10 hlasů.
Proč trvá stavba blonďatého sněhuláka mnohem déle než normálního? Musíte mu vydlabat hlavu.
50.70 % z 17 hlasů.
Blondýnka se zrzkou seděly v baru a koukaly na zprávy o šesté. Ukazovali reportáž o sebevrahovi, který stál na mostě a vyhrožoval, že skočí dolů. Blondýnka povídá: "Hele, vsaď se, že neskočí.""Dobře, o kilo. Já si myslím, že skočí." No, a chlápek skočil. Tak blondýnka vysolila kilo a zrzka říká: "Ne, to nejde, já si to nevezmu. Jsi přece moje kámoška.""Ber, sázka je sázka.""Hele, musím se ti přiznat, že jsem tohle už viděla ve zprávách v pět, takže si nemůžu vzít výhru.""Já to taky viděla už v pět, ale nikdy bych si nemyslela, že skočí znovu."
50.45 % z 9 hlasů.
Víte, co křičí blondýnka na fotbalovém zápase za stavu 0:0?"Ještě jeden...! Ještě jeden...!"
50.29 % z 29 hlasů.
Dostala jsem AIDS, povídá jedna blondýna druhé "Vážně? A mají ještě?", ptá se hned ta druhá.
49.86 % z 6 hlasů.
Blondýnka vyplňuje pracovní dotazník. Otázka zní: "Máte trvalý vztah?" Odpověď: "Dnes ne!"
49.51 % z 14 hlasů.
Jde blondýnka přes přechod a jeden chlápek v BMW na ní zakřičí: "Hele kotě, jsem diskrétní a umím skvěle lízat!" Ona se mile usměje a odpoví: "Tak si vyliž prdel a nikomu to neříkej!"
48.02 % z 11 hlasů.
Blondýnka říká manželovi: "Miláčku, můžeme mít jen čtyři děti." "A proč?" "Četla jsem, že každé páté dítě, které se narodí, je Číňan."
48.02 % z 11 hlasů.
Jak v sobotu rozesmějete blondýnku? Řeknete jí ve středu vtip.
44.24 % z 10 hlasů.
<<<678
Další >
Strana 6 z 8.