Vtip: Proč má blondýna nad postelí napsáno ACH,...

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Proč má blondýna nad postelí napsáno "ACH, ACH"? Aby nezapomněla text.
69.59 % z 185 hlasů.

Podobné vtipy

Blondýnka veze v autě hodiny. Zastaví ji policajt a ptá se: „Kam s těmi hodinami jedete?” „K zvěrolékaři.” „Prosím vás, a kvůli čemu?” „Přestaly kukat.”
77.71 % z 743 hlasů.
Sedí blondýnka a brunetka u televize a dívají se na film. Brunetka povídá: Hele,vsadíme se jo? Já sázím že ten chlap skočí. Blondýnka: Tak jo já sázím že neskočí. Daly 100 Kč na stůl a ten chlap skočil. Jenže brunetka řekne: Hele já ten film už viděla a věděla jsem to. A blondýnka nato: No, já ten film taky viděla, ale myslela jsem, že podruhý už neskočí!
80.09 % z 3261 hlasů.
Víte, co křičí blondýnka na fotbalovém zápase za stavu 0:0?"Ještě jeden...! Ještě jeden...!"
67.93 % z 144 hlasů.
Blondýnka povídá druhé blondýnce: "Jestli po mě bude nějaký chlap chtít anální sex, tak ho rovnou pošlu do prdele."
72.57 % z 246 hlasů.
Blondýnka sedí u lékaře a ten jí po vyšetření říká: "Napíšu vám recept." Pacientka rozzáří oči: "Jé, vy taky tak rád vaříte, pane doktore?"
79.35 % z 33 hlasů.
3 blondýnky se vsadí, která z nich si nacpe do zadku největší věc. První si položí na židli pomeranč, sedne si a když se zvedne pomeranč je fuč. Druhá si na židli položí meloun a sedne si. Vstane a meloun je fuč. Třetí si na židli položí hrášek a sedne si. Vstane a židle je fuč!
74.23 % z 351 hlasů.
Vystoupí dvě blondýnky z auta a zabouchnou si vevnitř klíč. Jedna se zkouší dostat dovnitř pilníkem a druhá rukama. Vtom začne hřmít a jedna říká: "Ježiši Petro, začíná pršet a my jsme nezatáhly střechu!"
79.84 % z 3635 hlasů.
Učitel v autoškole se ptá blondýnky: "Co uděláte, když píchnete kolo?" "Normálně pojedu domů autem," odpoví slečna. "Já na kole stejně nejezdím."
77.43 % z 378 hlasů.
Říká blondýnka druhé: "Tak co? Udělala jsi autoškolu?" "Ne" odpovídá druhá." "Jak to?" ptá se první. "Protože, když jsem jela ke kruháku, byla tam značka 40, tak jsem ho 40x objela." "A nepřepočítala ses?"
79.69 % z 2537 hlasů.
Blondýnka se zrzkou seděly v baru a koukaly na zprávy o šesté. Ukazovali reportáž o sebevrahovi, který stál na mostě a vyhrožoval, že skočí dolů. Blondýnka povídá: "Hele, vsaď se, že neskočí.""Dobře, o kilo. Já si myslím, že skočí." No, a chlápek skočil. Tak blondýnka vysolila kilo a zrzka říká: "Ne, to nejde, já si to nevezmu. Jsi přece moje kámoška.""Ber, sázka je sázka.""Hele, musím se ti přiznat, že jsem tohle už viděla ve zprávách v pět, takže si nemůžu vzít výhru.""Já to taky viděla už v pět, ale nikdy bych si nemyslela, že skočí znovu."
65.56 % z 140 hlasů.