Nejlepší vtipy o alkoholu

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

"Haló! Mohl bych mluvit s panem manželem?" "Ne prosím, manžel odešel do hostince, ale každou chvíli ho už musejí přinést."
42.61 % z 14 hlasů.
V restauraci budí číšník hosta: "Pane, zavíráme!" "Tak jo, ale nebouchejte dveřma."
40.95 % z 7 hlasů.
Chlápek s velkým břichem stál před mateřskou školkou. Z okna se vyklonila mladá učitelka a optala se: "Čekáte dítě?" Muž se usmál a zdvořile na to: "Ne, to mám od piva."
39.32 % z 15 hlasů.
"Prosil bych skleničku čisté vody." "Ti jebe? Tohle je slušna putyka, tady minerálku nevedeme."
35.66 % z 12 hlasů.
Pan Novák měl skvělé plány, ale nakonec přece jen zůstal u tří rumů a piva.
24.92 % z 8 hlasů.
Alkohol je náš úhlavní nepřítel, nemáme však milovat své nepřátele jako své bližní?
22.18 % z 6 hlasů.
Stojí opilý chlápek u stromu v parku a čůrá. Přijde k němu policajt a přísně se ptá: "Občane, tady se smí močit?!?" Chlap jen mávne rukou a říká: "Jó, klidně si ulev!"
22.18 % z 6 hlasů.
Policajt zastaví auto se zjevně opilým řidičem a nařizuje mu dýchnout do balónku. Chlápek odmítá a vysvětluje: Jsem silný astmatik a proto nemůžu pořádně fouknout. Policista tedy chce odebrat vzorek krve, ale chlapík zase odmítá. Policajt: Proč ne? Protože jsem hemofilik a nepřestal bych krvácet. Policajta už ty výmluvy nebaví a chce, aby chlápek vylezl z auta a přešel po rovné čáře, ale chlápek zase, že ne. Policajt se ptá: Proč ne? Protože jsem na to moc opilej.
21.85 % z 9 hlasů.
Do baru vstoupí lední medvěd a říká barmanovi: "Dejte mi skotskou a... kolu." Barman mu naleje a zeptá se: "Proč ta dlouhá pauza?" "Nevím," povídá medvěd. "Vždycky si to tak dávám."
18.64 % z 14 hlasů.
Jde takhle opilec z hospody, motá se šíleně, najednou se mu udělá hrozně zle, opře se o zeï a začne blít. Po chvíli přiběhne odněkud pes a začne ty zvratky očuchávat. Opilec se podívá dolů a říká: "Sakra, to by mě zajímalo, kde jsem sežral toho psa."
18.30 % z 4 hlasů.
<<<67
Další >
Strana 6 z 7.