Vtip: Rozhovor manželky s manželem...

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Rozhovor manželky s manželem programátorem. Manželka: Nakoupil si? Manžel: Bad command or filename. Manželka: Prosila sem tě už ráno. Manžel: Syntax Error. Abort? Manželka: Ani nový TV magazín? Manžel: Variable not found. Manželka: Tak mi dej svoji kreditku, já nakoupím. Manžel: Sharing Violation. Access denied! Manželka: Hovoříš vážně, žertuješ nebo mě jen naschvál znervózňuješ? Manžel: Too many parameters. Manželka: Nechápu, proč sem si vzala právě tebe. Manžel: Data type mismatch. Manželka: A výplatu budeš mít kdy? Manžel: File in use. Try later. Manželka: Znamenám pro tebe ješte vůbec neco? Manžel: Unknown Virus...
75.40 % z 121 hlasů.

Podobné vtipy

Wikipedia: "Já vím všechno!" Google: "Najdu všechno!" Facebook: "Já znám všechny." Internet: "Beze mě, jste v prdeli." Elektřina: "A tak se uklidníme jo?!"
79.37 % z 151 hlasů.
‎"Pane profesore, jak bude vypadat test?" "No.. dostanete papíry a tam budou otázky."
52.42 % z 50 hlasů.
Ten Windows vypadá že bude funkční, už mi hlásí chybu...
79.85 % z 149 hlasů.
CSS humor: #titanic { float: none; }
77.03 % z 125 hlasů.
Kdo je to sakra ten Generál Failure a proč ten chlap čte zrovna z mýho disku...?
73.25 % z 76 hlasů.
Specialista firmy Microsoft se zúčastnil střeleckého výcviku. Dostal bezpečnostní instruktáž, pušku a náboje. Vystřílel deset ran a od cíle se ozvalo, žádný zásah. Střelec se zadívá na pušku, potom na terč. Dá prst před ústí hlavně a druhou rukou stiskne spoušť. Podívá se na krvácející zbytek prstu a zavolá směrem k cíli: "Tady je všechno normální. Chyba musí být na vaší straně."
76.19 % z 91 hlasů.
Tatranky.zip - energie sbalená na cesty.
79.40 % z 325 hlasů.
Zákazník: "Na mém počítači se zlomil stojan na šálek. Je ještě v záruce, tak se chci zeptat, kdy mi ho můžete přijít vyměnit." Technik: "Prosím? Jaký stojan na šálek? To jste dostal jako reklamu někde na výstavě nebo co? Je na tom nějaká značka?" Zákazník: "O žádné reklamě nevím, byl vestavěný v počítači, je na něm napsáno 8x a když jsem stlačil tlačítko, tak se vždy vysunul."
68.73 % z 49 hlasů.
Programování je jako sex. Uděláte jednu chybu a už vás provází do konce života.
63.61 % z 48 hlasů.
Geocaching a programování nejde dohromady. Já mu řeknu: "Ulož to do cache," a ten blbec to schová v lese.
81.45 % z 230 hlasů.