Nejlepší vtipy

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Jde cikán do řeznictví a říká: "5 kilo masa, ale hodně!"
80.35 % z 11 hlasů.
Který tým nejvíce září v Ukrajinské hokejové lize? Černobyl.
80.35 % z 11 hlasů.
Kdo je to sakra ten Generál Failure a proč ten chlap čte zrovna z mýho disku...?
80.35 % z 11 hlasů.
Ve tři hodiny v noci se žena potichoučku vkradla do sousední místnosti. Kladivem rozbila 19-ti palcový monitor, cédéčka polila lepidlem, počítač vyhodila oknem a tiskárnu utopila ve vaně. Vzala golfové hole a všechny i s bagem narvala do popelnice. Když už byla venku, stavila se v garáži a zuřivě začala bušit kladivem do motocyklu Harley Davidson. Pro jistotu ještě prořezala obě pneumatiky. Potom se uklidnila a vrátila se do ložnice, do teplé postele a přitiskla se k boku svého nic netušícího spícího manžela a usínala s blaženým pocitem, že už teď veškerý volný čas bude do konce života věnovat jejich lásce a do smrti se od ní nehne. A měla pravdu. Do konce života jí zbývaly ještě čtyři hodiny.
80.35 % z 11 hlasů.
Na Chucka Norrise spadla atomová bomba. Od té doby je trochu opálený.
80.35 % z 11 hlasů.
Kovboj chytil zlatou rybku a ta mu povídá, že mu splní tři přání. Kovboj říká tedy 1. přání: "Když přijdu do baru, chci vymlátit všechny muže." Pak říká 2. přání: "Když se podívám na nějakou babu, tak ať jde se mnou do postele." A poslední přání: "Chci ho mít takového, jakého má můj kůň." Tak přijde kovboj do prvního baru, vymlátí všechny chlapy, mrkne na babu, jdou spolu nahoru, on se vysvleče a ona začne strašne ječet. Chlap se tedy podívá mezi nohy a s údivem povídá: "Už 30 let jezdím na svém koni a až teď zjistím, že je to kobyla."
80.35 % z 11 hlasů.
"Miláčku jsem těhotná, co chceš aby to bylo?" "Vtip."
80.35 % z 11 hlasů.
Sedí chlap na záchodě a tlačí ze všech sil. Najednou příjde uklizečka a myslí si, že je zbytečně rozsvíceno a tak zhasne. Najednou se z kabinky ozve řev, tak rozsvítí ptá se: "Chlape co řvete?" A chlap odpoví: "To byl blbej vtip. Já myslel, že mně vypadly oči z důlku!"
80.35 % z 11 hlasů.
Baví se dva policajti a jeden říká druhému: "Víš, jak včera nešel ten proud?" "To bylo hrozný, já zůstal stát dvě hodiny ve výtahu." A ten druhý se pousměje a říká: "To já to měl horší. Já zůstal trčet pět hodin na jezdících schodech."
80.35 % z 11 hlasů.
Čech touží na dovolené po třech věcech: - čistá voda - jemný písek - aby se mu neposrala míchačka...
80.35 % z 11 hlasů.
Další >
<< < 39404142
Strana 39 z 158.