Nejlepší vtipy

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Když někdo umře, tak o tom neví, ale pro ostatní je to těžké... To samé platí, když je někdo debil.
80.36 % z 358 hlasů.
Pepa přijde večer domů v neveselé náladě, lehne si v ložnici ke své ženě a začne jí pomalu svlékat. "Promiň, dnes ne, dnes to nepůjde." "Sakra, to jste se na mně snad všechny domluvily, nebo co?"
80.31 % z 135 hlasů.
Rodina sedí u stolu a obědvá, malý synek se zeptá: "Tati můžu se zeptat na osobní otázku?" "Samozřejmě synku." "Kolik druhů prsou existuje?" Otec byl trochu překvapený, ale rychle se vzpamatoval. Synku, jsou tři druhy prsou: "Prsa mladé ženy jsou jako melouny-kulaté, pevné. Prsa ženy středního věku jsou jako hruška-stále pěkné, ale trošku ovisnuté. A prsa staré dámy jsou jako cibule." "Cibule?" "Ano vženou ti slzy do očí." Takový výklad totálně rozzuří manželku a dceru, které též sedí u stolu. Dcera se zeptá: "Mami, můžu se zeptat na něco osobního?" "Samozřejmě, zlato." "Mami kolik druhů penisů existuje?" Matka se usměje, podívá se na manžela a povídá. No zlato, shodou okolností jsou také tři: "Penis mladého muže je jako dub-silný a tvrdý. Penis muže středního věku je jako bříza-ohebný, ale spolehlivý. Penis starého muže je jako vánoční stromek." "Vánoční stromek?" "Ano, vysušený a koule jsou jen na ozdobu."
80.31 % z 176 hlasů.
Chuck Norris dal kyklopovi ránu pěstí mezi oči.
80.26 % z 384 hlasů.
Oznamuje tatínek rodině: "Rodino, těšte se, letos o dovolené poletíme k moři... Proč brečíš, Pepíčku?" "Já s vámi nemůžu, já ještě neumím létat."
80.24 % z 1128 hlasů.
"Kdo jste?" "Zloděj." "A proč jste takový malý?" "Já jsem kapesní zloděj!"
80.20 % z 249 hlasů.
Víš, jak se říká cikánovi v kvádru? "Obžalovaný, povstaňte..."
80.18 % z 169 hlasů.
Proč blondýnka vyhazuje hodinky do vzduchu? Aby viděla jak ten čas letí.
80.18 % z 1151 hlasů.
Každý potřebuje trochu toho lidskýho tepla, ale jen Němci na to dokázali postavit továrny..
80.16 % z 426 hlasů.
Chlap v lese brutálně znásilní holku. Když se zvedá a zapíná si poklopec, s radostí prohlásí: "Až se to narodí, říkej tomu třeba Franta." Ona na to: "Hmm, až se to projeví, říkej tomu třeba chřipka debile."
80.16 % z 382 hlasů.
<<<27282930
Další >
Strana 27 z 185.