Nejlepší vtipy

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Dobrý den, chcete si promluvit o Bohu?” „Ano. A copak byste o mně chtěli vědět?”
50.45 % z 9 hlasů.
Víte, jak muži říkají tomu, když si žena sundává spodní kalhotky? Předehra.
50.45 % z 9 hlasů.
Ve dvě hodiny v noci zvoní telefon u pana Nováka. Rozespale ho vezme. "Tady je Polák," ozve se na druhém konci. "Váš pes už dvě hodiny vyje a nechce přestat." Novák zavěsí. Další den v noci se rozezvoní telefon u pana Poláka. "Tady je Novák. Jen vám volám, že vůbec nemám a nikdy jsem neměl žádného psa."
50.45 % z 9 hlasů.
Jsou dve blondyny na nadrazi a jedna povida: Clovece me je nejaka zima na ruce. A ta druha na to: Tak si je strc do kapsi. Prvni na to: Ja nemuzu mam v ni rukavice
50.45 % z 9 hlasů.
Sedí dědeček s babičkou u stolu a babička říká: "To je mi dědo tak najednou teplo u srdce." A dědeček na to: "No bodejť bábo, když máš kozu v polívce!"
50.45 % z 9 hlasů.
Co je pro chlapa večeře o pěti chodech? Pizza a čtyři vychlazené lahve piva.
50.45 % z 9 hlasů.
Po pohřbu se ptají známí vdovce: "Jaká byla poslední manželčina slova?" "Zprava dobré."
49.86 % z 6 hlasů.
Mladá žena přijde do práce s monoklem. "Co se ti stalo?" ptají se kolegyně. "Muž mě zmlátil." "Myslely jsme, že odjel na služební cestu." "No vždyť! Já si to taky myslela..."
49.86 % z 6 hlasů.
Baví se dva muži: "Koupil jsem ženě kuchařku, ale nechce podle ní vařit." "Já jsem na tom stejně - koupil jsem tchýni kufr!"
49.86 % z 6 hlasů.
Hádají se tři muži, kdo má hloupější manželku. První povídá:"Ta moje vůbec neumí plavat a koupila si kompletní potápěčské vybavení." Druhý říká:"Té mojí se točí hlava když se podívá z prvního patra a koupila si rogalo." A pak třetí:"To nic není, ta moje jede na čtrnáct dní do lázní, koupila si třicet kondomů a přitom vůbec nemá pinďoura!"
49.86 % z 6 hlasů.
Další >
<< < 114115116117
Strana 114 z 158.