Vtip: Čerstvě ženatý námořník byl přeřazen na...

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Čerstvě ženatý námořník byl přeřazen na malý ostrov v Pacifiku. Píše manželce: "Drahá, uplyne dlouhá doba, než se znovu uvidíme. Už teď se mi stýská a nevím, jak to bez tebe vydržím. Navíc je tady všude spousta mladých dívek. Poraď mi. Myslíš, že kdybych si našel nějaký koníček, pomůže mi to odolat pokušení?" Manželka mu zpátky poslala harmoniku, ať se na ni naučí hrát. Po roce se manžel vrátil domů, otevřel dveře a objal manželku: "Nemůžu se dočkat, miláčku, až tě odnesu do postele a budeme se vášnivě milovat celou noc." "Moment, moment, drahý. Nejdřív mi ukaž, jak umíš na harmoniku!"
79.48 % z 83 hlasů.

Podobné vtipy

Dva novomanželé jsou na svatební cestě v jednom hotelu, při obědě jim vrchní přinese jídelní lístek. Ženich jej podá nevěstě: "Tak, Růženko, vyber si, na co máš chuť." "Ty přece víš, co mám nejraději!" On odsekne: "To vím, ale žrát taky musíme!"
78.62 % z 611 hlasů.
Pane doktore: "Moje žena mluví sama se sebou." "To ta moje taky, ale myslí si, že ji poslouchám."
68.56 % z 33 hlasů.
Dva ožralové si v hospodě prohlížejí svoje pití. Najednou se jeden zarazí: "Kámo, viděl jsi už ledovou kostku s dírou?!" "Samozřejmě, 15 let jsem ženatý..."
71.15 % z 45 hlasů.
Přijde žena opilá a vláčná domů a povídá manželovi: "Teď jsi mě teda pěkně nasral! Já tě hledám po všech hospodách a ty si tu v klidu myješ nádobí..."
81.95 % z 317 hlasů.
V restauraci na terasu přichází manželský pár. Pán se ptá: "Chceš sedět venku, nebo vevnitř?" Paní: "Asi venku..." A pán: "Tak já jdu dovnitř."
74.40 % z 75 hlasů.
"Vám ukradli kreditní kartu? A proč jste to nenahlásil?" "Protože ten zloděj utrácí míň než manželka."
82.66 % z 1825 hlasů.
Víte čím se zahrnují milenky? ...láskou. A ženy? ...květinami. A tchýně? ...BULDOZEREM.
82.56 % z 70 hlasů.
Manželé leží v posteli. Manželka najednou slyší: "Co kdybychom se pomilovali?" Hned odpovídá: "Bolí mě hlava a jsem unavená". Manžel na to: "Spi, já telefonuju..."
82.17 % z 346 hlasů.
Manžel povídá své manželce: "Víš miláčku, ty jsi jiná než ostatní ženy." Manželka: "A jaké jsou ostatní ženy?" Manžel: "Hezčí."
76.26 % z 66 hlasů.
"Tak za kolik půjdem?" zeptal se dobře vyhlížející pán vyzývavé blondýnky v Perlové ulici. "Za tisíc." "To je moc, dám ti pět set." "Tisíc, nebo nic." Pán odešel. Druhý den náhodou prochází stejným místem s manželkou. Stojí tam zase ta blondýnka a povídá: "No, včera ti bylo líto dát tisíc, a koukej, co jsi sehnal za těch pět stovek!"
81.25 % z 299 hlasů.