Vtip: Víte jaky je rozdíl mezi trenýrkami a...

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Víte jaky je rozdíl mezi trenýrkami a biblí? To co stojí v bibli nestojí v trenýrkách.
33.74 % z 39 hlasů.

Podobné vtipy

Inzerát: Hledá se mladší žena, která umí nejen pi- vní láhev zuby otevřít, ale v kuchyni i vaře- čkou dovedně pracovat, též tvrdé, měkké o- voce zavařovat, na malé zahrádce také zá- hony upravovat, se stálou veselostí i mr- zutosti života zahánět a svým hudebním na- dáním zpříjemnit život starému mládenci. PS: A teď si to přečti ještě jednou, ale ob řádek!
54.26 % z 72 hlasů.
Na pracáku ve Frýdku-Místku mě upoutalo volné místo - Gynekologický asistent. Tak jsem se zeptal zprostředkovatelky, v čem ta práce spočívá. Ta vytáhla složku a říká: "No, to přijmete příslušnou pacientku a připravíte ji na vyšetření. Svléknete jí spodní prádlo, uložíte ji na vyšetřovací křeslo, namydlíte rozkrok, oholíte a pak jí vetřete olej na pohlavní orgán. Plat je 34.000 korun měsíčně. Jestli máte zájem, musíte do Havířova, je to asi 15 km". Tak jsem se podivil: "Jo tak ta práce je v Havířově ?" Zprostředkovatelka: "Ne, ne, práce je tady ve Frýdku-Místku, ale v Havířově momentálně končí fronta zájemců".
69.37 % z 269 hlasů.
"Dnes nepřijdu, jsem nemocný." "Ahoj, nazdar, čau, těpic, čus, ahoj... " "Tobě hráblo? " "Ne, snažím se tě uzdravit!"
64.03 % z 84 hlasů.
Chlapík, který mi to auto prodával, tvrdil, že má pět kol. Bral jsem to s rezervou.
73.68 % z 45 hlasů.
Víte, jaký je rozdíl mezi padákem a prezervativem? Když se protrhne padák, tak je o jednoho míň. Když prezervativ, tak o jednoho víc.
73.58 % z 68 hlasů.
Zákazník u kadeřníka: "Přál bych si ostříhat na Ivetu Bartošovou." Kadeřník: "A to je prosím jak?" Zákazník: "Jen tak lehce přejet mašinkou..."
66.38 % z 38 hlasů.
Po včerejším sexu s Taylor Swift si myslím, že jsou 3 věci, které byste měli vědět. Zaprvé je její dírka fakt velmi těsná, je to opravdový boj se do ní dostat. Zadruhé, bez jakýchkoli stížností nabídla i svůj zadní vchod. A zatřetí jsou zaměstnanci Madame Tussauds mizerní sráči bez smyslu pro humor.
68.56 % z 33 hlasů.
Optimista: "Vyřizuji transakce pro multimiliardovou nadnárodní společnost." Pesimista: "Dělám na kase v mekáči."
77.70 % z 76 hlasů.
Přiletí Santa Claus do Jeruzaléma a říká: Ho ho ho holokaust.
66.71 % z 15 hlasů.
Stěžuje si neurolog gynekologovi: "U nás je to dneska na nervy, a jak je to u vás?"
55.71 % z 49 hlasů.