Vtip: Muž povídá své ženě: Víš miláčku ty...
Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.
Muž povídá své ženě: "Víš miláčku ty jsi jiná než ostatní dívky..."
Žena odpoví: "Jaké jsou ostatní dívky?"
Muž: "Hezčí."
Podobné vtipy
Ženská se nahatá takhle opaluje na střeše padesátipatrového mrakodrapu, když najednou silně foukne vítr a shodí ji přes okraj. Ve čtyřicátém patře zrovna jeden chlápek kouká z okna, tak se mu podaří ji zachytit. Ona je docela hezky tvarovaná a úplně nahá, tak to chlápkovi nedá a hned jí říká: "Hele, když jsem ti zachránil život, to bys mi ho mohla vykouřit." "Tak to teda ani náhodou!" No, chlápek se naprd a zase ji pustil. Ve třicátém patře ji chytil jiný a povídá: "Hele, kotě, co takhle si to rozdat?" "Ty prasáku!!!" No, tak tenhle ji taky pustí. Chytne ji další ve dvacátém patře a to už je ta ženská na pokraji hysterie a křičí: "Prosím tě, nepouštěj mne. Udělám cokoliv, vykouřím ti ho, vyspím se s tebou, cokoliv chceš!" Chlápek jenom řekne: "Fuj, ty děvko!" a pustí ji.
Muž: "Když se na mě takhle hezky usmíváte, hned bych vás pozval k sobě."
Žena: "Vy jste mi nějaký lichotník."
Muž: "Žádný lichotník, ale zubař."
Otec se vrací z práce kolem hračkářství a náhle si uvědomí, že má dcera narozeniny.
Zabrousí dovnitř a zeptá se, kolik stojí Bárbíny.
"Pane, máme Sportovní Barbie za 350, Plážovou Barbie za 350, Disco Barbie za 350, Baletku Barbie za 350, Astronautku Barbie za 350 a Rozvedenou Barbie za čtyři a půl tisíce."
"Cože, proč je Rozvedená Barbie tak drahá a ostatní po 350?"
Prodavač obrátí oči navrch hlavy, povzdechne si a unaveně vysvětluje:
"Pane, rozvedená Barbie je v balíčku s:Kenovým autem, Kenovým domem, Kenovou lodí, Kenovým nábytkem, Kenovým počítačem a jedním z Kenových přátel."
Dívka: Jsem těhotná!
Chlapec: Cože?! Já nechci dítě!
Dívka: Ale já za to nemůžu..
Chlapec: Kdy se to má narodit?
Dívka: Dělám si prdel! Jen si dělám srandu, protože tě nesnáším!
Po devíti měsících...
Crrrr, Crrrr, Crrrrrr...
Chlapec: Prosím?
Dívka: Ahoj to jsem já. Víš jak jsem ti říkala, že jsem těhotná?
Chlapec: Neříkej, že... No?
Dívka: ...
Chlapec: Dělej, mluv!
Dívka: Zase si dělám srandu, protože tě stále nesnáším!
Přijde 50 českých žen do nebe a Svatý Petr jim říká:
"Všechny, které jste byly svým manželům celý život věrné račte dál, pokud jste je byť jednou podvedly, tak se otočte a běžte do pekla."
49 se jich otočí, jen jedna jde pořád dál.
Svatý Petr na ně volá: "A tu hluchou si vemte sebou!"
Z písemky z biologie:
Samice člověka je schopna štvát vybranou oběť několik let, odehnat ji od stáda a vysílenou oženit.
"Vidíš to," povídá žena svému nepříliš sexuálně úspěšnému muži, "a ty budeš předhazovat, že se nemohu trefit do vrat garáže."
Přijde krásná mladá dívka do obchodu se spodním prádlem a ptá se prodavače: "Kolik stojí tahle podprsenka?"
Prodavač řekne: "Pro vás bude za jeden polibek."
Dívka se usměje, mávne na důchodce, který stojí před obchodem, aby šel dovnitř, a říká: "Dobře, vezmu si jich dvacet a platí to můj dědeček."
Stěžuje si žena své přítelkyni: "Představ si, můj muž jede na měsíc na služební cestu a zabalil si do kufru třicet kondomů. On si snad myslí, že za ním budu každý den jezdit!"
Mezi ženou a psem není rozdíl.
Zradí vás ve chvíli, kdy přijde někdo s větší klobásou.