Vtip: Přijede školní autobus na zastávku, otevře...

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Přijede školní autobus na zastávku, otevře děti a děti se začnou hrnout dovnitř. Perou se tu bílé děti s černochama, kdo bude sedět vepředu. "Ale děti," řekne řidič. "Chovejte se jako dospělí... Myslete si třeba, že jste všichni modrý... Tak a teď ty světle modrý dopředu..."
80.27 % z 975 hlasů.

Podobné vtipy

SS: Žide, co děláš na tom stromě? Žid: Chytám bronz SS: Tak polez dolů, budeš chytat olovo.
78.09 % z 596 hlasů.
Kolik židů se vejde do kyblíku? Cca pět lopat.
78.25 % z 625 hlasů.
V divadle: "Pane řediteli, mám dvě zprávy. Jednu dobrou a druhou špatnou." "Nejdřív tu dobrou." "Večerní představení Cikánský baron je úplně vyprodáno." "Prima, a ta špatná?" "Všechny lístky skoupili skinové!"
70.48 % z 316 hlasů.
Přijde starej Žid za papežem Františkem, že by rád audienci. Papež ho přijme, přestože má velice nabitý program, a má tedy velice málo času. "Svatej otče, vědí, já jsem měl otce, a ten byl restauratér. Nu, a jeho otec byl taky restauratér. A otec jeho otce.." "Abrahame, mohl bys to prosím zkrátit? Nemam moc času, víš?" "No vydržej, je to důležitý. Otec jeho otce byl rovněž restauratér, a jeho otec byl taky..." "Abrahame, opravdu nemám tolik času, šlo by to prosím ještě trošku zkrátit?" "No, v zásadě jde o to, že ta poslední večeře ještě není zaplacena".
64.70 % z 1181 hlasů.
Vykračuje si takhle chlapec se žlutou hvězdou na oděvu ghettem a voják na něj křičí "Hej, ty jsi Žid!" "Ne, ty vole, šerif."
80.70 % z 539 hlasů.
Znáte dvě nejtenčí knihy na světě? Jsou to somálská kuchařka a cikánský zákoník práce.
82.36 % z 1664 hlasů.
Vědci zjistili. že člověk se nedělí na rasy, ale má pouze jednu jedinou - člověka.Černí, žlutí a hnědí se nyní nebudou řadit mezi tento druh.
70.23 % z 389 hlasů.
Automobilka Škoda uvádí na trh nový typ Octavie pro čtyři osoby, nebo šestnáct cikánů.
77.79 % z 438 hlasů.
Můj humor je tak černej, že bych ho hned poslal sbírat bavlnu.
81.57 % z 1102 hlasů.
Jaký je rozdíl mezi negrem a srdcem? Srdci neporučís.
80.52 % z 792 hlasů.