Vtip: Odchází lord z ložnice a ještě mezi dveřmi...

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Odchází lord z ložnice a ještě mezi dveřmi upozorňuje manželku:"Doufám, lady, že jste konečně otěhotněla. Byl bych nerad, kdybych musel ty směšné pohyby ještě někdy opakovat!"
54.66 % z 27 hlasů.

Podobné vtipy

Lord Philip se vrátil po týdnu do Londýna, zavolal sluhu Johna a ptal se, zda byl u lady v jeho nepřítomnosti lord Nicholas. "Ano," odpověděl John. "A co dělali?" "Povečeřeli spolu, potom pili portské, potom při gramorádiu tancovali." "A dále?" "Ehm... potom se líbali." "A potom?" pokračuje v otázkách lord Philip. "Potom šli do ložnice lady. Pak zhaslo světlo a již jsem nic neviděl." "Oh zase... ta hrozná nejistota," naříká lord Philip.
78.01 % z 43 hlasů.
Lord leží ve vaně a najednou volá: "Jean, honem honem, ať přijde lady." Lady se spěchem dojde do koupelny a ptá se: "Co se děje lorde?" Lord smutně: "Ale už nic, já jsem myslel, že stojí, ale on jenom plave."
76.59 % z 67 hlasů.
"Jean, dojděte mi natrhat jahody." "Ale pane, vždyť je zima!" "Dobře, půjčte si moje rukavice."
77.36 % z 64 hlasů.
"Jean, práskni za mnou dveřmi, jsem rozčílen!"
74.72 % z 42 hlasů.
Víte, jak se jmenuje největší ropný magnát v Rusku? Benzinov Petrolejovič Navtěnko.
72.63 % z 29 hlasů.
"Sire, mohl byste vystoupit z vozidla prosím?" "Jean, jsem příliš opilý. Vy nastupte!"
49.93 % z 24 hlasů.
Přijede anglický lord do hotelu a sluha mu nabízí komplexní služby: "Budete si přát na noc mladou dívku?" "Ne, spíš mladého chlapce." Sluha povídá: "Nechutné, zavolám strážníka!" "Dobře, tedy strážníka."
65.80 % z 30 hlasů.
"Mami, už je mi patnáct, můžu nosit podprsenku?" "Ne, Pepíčku!"
43.39 % z 37 hlasů.
Provází lord své hosty po zámku a povídá: "To je Modrý salonek, to je čajový salonek, to je ložnice mé ženy..." Jeden z hostu se zeptá: "Co tam dělá vaše žena s tím gentlemanem?" "To je soulož, neznáte? Velmi příjemné..."
79.95 % z 54 hlasů.
"Jean, prší ještě?" "Ano pane." "Tak to půjdu s rybičkami na procházku."
70.92 % z 36 hlasů.