Vtip: Procházejí se postarší manželé...

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Procházejí se postarší manželé parkem. "Ano, drahoušku." povídá on. "Jestli pokaždé, když zakráká vrána řekneš "Ano, drahoušku.", seberu se a uteču," na to ona.
53.07 % z 41 hlasů.

Podobné vtipy

"Můj manžel mi denně dělá přednášku, jak dobře uměla vařit jeho matka." stěžuje si Marie. "Můj manžel to dělal také." mávne rukou Eva. "A už to nedělá?" "Ne! Začala jsem mu vyprávět, jak dobře uměl můj táta vydělávat velké peníze."
80.19 % z 80 hlasů.
Když jsem zjistil nevěru manželky, byl jsem zdrcený, ale obrátil jsem se k víře a to mi pomohlo. Konvertoval jsem k islámu a ráno jsme ji ukamenovali.
66.61 % z 118 hlasů.
Manžel odjíždí na služebku a nechává doma s obavou svoji manželku. Klade jí na srdce: "Pamatuj,že máme papouška a že mi všechno co uvidí vykecá. Tak doufám,že se tady nebudeš válet s cizíma chlapama!" Manžel odjede a večer už je tam milenec. Manželka je smutná, že mají teď toho zmetka papouška, kterej všechno vykdáká.. Milenec to vyřešil,přehodil přes klec deku a říká: "Tak a teď miláčku nám už nic nebrání. Dneska to bude divoký, předvedu ti něco úžasnýho! Ženská celá žhavá se ptá co to jako bude: "Hele,ty si stoupneš zádama ke mě mezi futra, předkloníš se, já se rozeběhnu z kuchyně, udělám dvakrát přemet a vrazím ti ho tam zezadu!" A z klece se ozve: "Do prdele, to mi radši vyřízněte jazyk, ale to musím vidět!"
82.21 % z 646 hlasů.
Večer předvídá manžel, že bude manželkou znovu odmítnut a tak dostane nápad. Vstoupí do koupelny, pomalu se osprchuje a pak vejde nahý do pokoje. Když manželka vidí manžela celého navoněného a nahého, upustí časopis, který právě četla a řekne mu: "Promiň lásko moje, ale šíleně mě bolí hlava!" V tom spatří, že celé manželovo přirození je pokryto bílým práškem. Udiveně se zeptá: "Co to je, Lásko moje?" On odpoví: "Aspirin v prášku, moje drahá. Chceš si ho vzít orálně nebo jako čípek?"
79.98 % z 173 hlasů.
Dva novomanželé jsou na svatební cestě v jednom hotelu, při obědě jim vrchní přinese jídelní lístek. Ženich jej podá nevěstě: "Tak, Růženko, vyber si, na co máš chuť." "Ty přece víš, co mám nejraději!" On odsekne: "To vím, ale žrát taky musíme!"
78.62 % z 611 hlasů.
Mladá paní Nováková má autonehodu. Leží v kómatu v nemocnici, kam se dostaví její manžel. Doktoři jí nedávají žádnou šanci. Sestřičky, než pana Nováka k ženě pustí,aby se s ní rozloučil, jí musí omýt od krve. A jak jí vlažnou žínkou otírají, zajedou jí mezi nohy ... a přístroje začnou vykazovat známky zvýšených životních funkcí. Tak jí tam sáhnou znovu .. a zase! Celé radostné běží do předsálí za panem Novákem. "Pane Novák,pan doktor vaší paní sice šance nedává,ale my jsme zjistili, že by se mohla probrat. Ale musel by jste nám pomoci." Novák na to: "No samozřejmě, svou ženu miluji a udělám pro ni všechno." "No víte ... je to divné,ale vaší paní by probral orální sex." Novák na to: "Je to trošku divné,ale když to říkáte... a jak jsem řekl, udělám pro ni vše." Tak ho za ní pošlou a zůstanou čekat přede dveřmi. Čekají napjatě přibližně deset minut, když tu se otevřou dveře.... Pan Novák vychází se ztrápeným a smutným obličejem. Krčí rameny ,zapíná si kalhoty a říká: "Asi se udusila!"
67.10 % z 50 hlasů.
Dva ožralové si v hospodě prohlížejí svoje pití. Najednou se jeden zarazí: "Kámo, viděl jsi už ledovou kostku s dírou?!" "Samozřejmě, 15 let jsem ženatý..."
71.15 % z 45 hlasů.
Vykoupaný a osprchovaný muž se utírá ručníkem před zrcadlem a ptá se: "Zrcadlo, zrcadlo, kdo má největšího čuráka na světě?" "Já!", ozve se manželka.
82.29 % z 466 hlasů.
Existují dvě teorie, jak vyhrát manželskou hádku se ženou. Problém je, že ani jedna nefunguje.
57.73 % z 35 hlasů.
Žena vyčítá svému manželovi: "Jiné manželky si stále kupují moderní novinky, cestují po světě, jen já nemám nic a trčím stále doma jako popelka!" Muž říká: "Nevím, na co si stěžuješ, sama teď přiznáváš, že si žiješ jako v pohádce."
70.18 % z 35 hlasů.