Vtip: Víte proč muž nepozná, kdy má žena...
Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.
Víte proč muž nepozná, kdy má žena orgasmus?Protože u toho nikdy není.
Podobné vtipy
Dva muži se šermovali kokotama a ten jeden říká: "Mě už to nebaví, zapíchni mě."
Hecují se dva mladíci:
"Hej, vsadím se, že jsi pořád panic."
- "Jo, panic jsem byl… až do včerejška."
"Jo jasně, to ti tak věřím, kecy."
- "Tak se zeptej svojí sestry."
"Já ale žádnou sestru nemám."
- "Budeš mít. Za devět měsíců."
Muž si chtěl vybrat za manželku tu nejlepší, proto dal třem ženám po padesáti tisících s tím, že se ožení s tou, která ty peníze nejlépe využije.
První šla do kosmetického salonu, kde se nechala zkrášlit pro Něho.
Druhá nakoupila plno sportovního vybavení, aby se vyžil On.
Třetí byla podnikatelka, vložila peníze a donesla zpátky sto tisíc.
Muž se hluboce zamyslel a pak si vybral tu s největšíma kozama.
Kdy je přijatelné, že muž neví, jaké i/y se píše ve slově klitoris?
Když má odpověď na jazyku.
Baví se kolegyně po svátcích: "Co ti dal manžel pod stromeček?"
"Norkový kožich."
"A sedí?"
"Jo, oni tam měli schovanou průmyslovou kameru!"
Muž je v sexu jako když sněží.Dopředu nikdy nevíš, kolik cenťáků to bude, ani jak dlouho vydrží.
Jaký je rozdíl mezi chlapem a písmenem Q?Žádný - velká nula, malý ocásek.
Ona: "Ty jsi ten největší lenivec, jakého jsem kdy poznala! Zbal si kufry a vypadni!"
On: "Ty mi zbal."
Přijde slepec na pláž, vytáhne něco gumového z tašky a začne nafukovat.
Uvidí ho slečna, co leží hned vedle, a povídá:
"Pane, to tady nemůžete!"
"Co bych nemohl." a fouká dál.
"Ne, to tady nemůžete nafukovat, jsou tady děti!"
"No a co?!"
"Pane, vždyť vy tady děláte veřejné pohoršení!"
"Čím může podle vás nafukovací lodička pohoršovat?"
"Ale pane, to není lodička, to je ta panna s třemi otvory!"
"To chcete říct, že jsem to celou zimu dělal s kajakem?!?"
Parta mladých žen si vyrazila na dovolenou a zanedlouho našly pětipatrový hotel s označením "Hotel pouze pro ženy." Protože byly bez partnerů, rozhodly se vejít, aby zjistily, jestli stojí za to se zde ubytovat. Recepční byl velmi atraktivní chlapík a vysvětlil jim, že je na nich, aby se rozhodly, kde chtějí bydlet.
Dámy vyjdou do prvního poschodí a tam je tabule, na které stojí: "Na tomto poschodí jsou muži, kteří v posteli nestojí za nic, ale jsou velmi citliví a milí."
Ženy se zasmějí a jdou dál. Tabule ve druhém poschodí hlásí: "Muži na tomto poschodí jsou vynikající milenci, ale všeobecně zle zacházejí se ženami."
Tohle se dámám nelíbí, takže jdou do třetího poschodí, kde čtou na tabuli: "Muži v tomto poschodí jsou vynikající milenci a velmi citlivě přistupují k potřebám žen."
Tohle se jim sice líbí, ale ještě zůstávají dvě poschodí... Tabule ve čtvrtém patře je překvapující: "Muži na tomto poschodí mají perfektní těla, jsou velmi jemní a pozorní k ženám, všichni jsou svobodní, mají spoustu peněz a jsou připraveni oženit se."
Tady mají dámy to, co hledaly, ale předtím než se ubytují ve čtvrtém patře, jsou zvědavé, co může být v pátém... Když přijdou nahoru, na tabuli je napsáno: "Tady nejsou žádní muži. Toto poschodí jsme postavili jen proto, abychom dokázali, že ženu není možné nikdy úplně uspokojit."