Vtip: Dva cikáni šmejdí po staveništi a koukají,...

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Dva cikáni šmejdí po staveništi a koukají, co by ukradli, když v tom oba spadnou do hluboké jámy s vápnem. "No to je teda v prdeli," říká naštvaně první, "co budeme dělat?" Druhý na to: "Klidni se! Jseš bílej tři minuty, a už bys pracoval!"
80.65 % z 226 hlasů.

Podobné vtipy

Potkají se dva Romové a jeden se ptá druhého: "Kam jdeš?" "Do Tesca, koupit si svetr." "Tak jestli tě nechytí, kup mi taky jeden."
82.02 % z 398 hlasů.
Cikán jedináček přijde domů z práce a dá si sprchu.
67.27 % z 178 hlasů.
Víte co udělá cikán, když dodělá filozofickou fakultu? Sundá lešení a jde na právnickou.
73.37 % z 94 hlasů.
Víte proč nemůžete derivovat cikána? Nemá žádnou funkci.
60.28 % z 64 hlasů.
U cikánů doma slaví Vánoce. Potřebují peníze, tak si kvůli porodnému udělají dítě. Stálý příjem z přídavků ale nepotřebují, šlo zde pouze o jednorázový příjem, proto zajdou do jedné rodiny s nabídkou: "Vy nechtěli byste děécko?" Manželé se na sebe podívají a řeknou si: "Inu, proč ne." Další rok se situaci opakuje: "Hej ty cigi more gadžo, dítě nechceš?" "Ale jo." Třetí rok: Přijdou opět do stejné rodiny: "Dítě máme. Chcete?" "Víte pane, my bychom letos radši kapra."
71.93 % z 93 hlasů.
Jde cikán se psem na procházku a potkají skina. Skin: "Kam jdeš s tím prasetem?" Cikán: "To není žádné prase!" Skin: "Ty drž hubu, s tebou se nikdo nebaví!"
81.95 % z 779 hlasů.
Co uděláš když ti v noci běhá po bytě televize? Rozsvítíš a zastřelíš cikána.
81.64 % z 893 hlasů.
Víte co je základní jednotka odporu k práci? ... 1 róm
79.00 % z 282 hlasů.
Proč mají cikáni v bytě tak špinavo? Protože Mr. Proper je skin !
72.08 % z 110 hlasů.
"Jel jsem takhle na kole a zastavil jsem se v cikánské čtvrti. Zašel jsem na oběd a dal jsem kolo tak, abych viděl kdyby ho kradli." "A?" "Viděl jsem."
71.34 % z 95 hlasů.