Vtip: Říká paní Majerová sousedce: Tak si...

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Říká paní Majerová sousedce: "Tak si představte, že můj manžel dneska zničil celou počítačovou síť." "On je hacker?" "Ne, debil."
66.72 % z 81 hlasů.

Podobné vtipy

Tři zaměstnanci firmy Apple Computer a tři zaměstnanci Microsoftu odjíždějí vlakem na nějakou konferenci. Na vlakovém nádraží si tři zaměstnanci Microsoftu koupí tři jízdenky, zatímco zaměstnanci Apple si koupí jen jeden lístek pro všechny. "Jak můžete všichni tři cestovat jen na jeden lístek?" ptají se zaměstnanci od Microsoftu. "Počkejte a uvidíte," šibalsky odpoví jeden z chlápků od Applu. Zanedlouho všichni nastoupí do vlaku. Zaměstnanci od Microsoftu si najdou nějaké místo ve volném kupé, zatímco odborníci od Applu si všichni zalezou na záchod. Vlak se rozjede a za chvíli přijde průvodčí. Poté, co zkontroluje jízdenky ve všech kupé, dojde k toaletě a zaklepe na dveře se slovy "Jízdenku, prosím." Dveře se pootevřou a vnich se objeví ruka s lístkem. Průvodčí ho zkontroluje a vrátí. Zaměstnanci se jen diví, že to všechno proběhlo tak hladce a říkají si, jak je to skvělej nápad. Po konferenci si tedy řeknou, že to taky zkusí po vzoru odborníků z Applu. Zakoupí si tedy jen jeden lístek, jenže zaměstnanci Applu si tentokrát nekoupí ani jeden. "Jak to chcete udělat tentokrát?" diví se zaměstnanci Microsoftu. "Počkejte a uvidíte," odpoví chlápík od Applu. Když nastoupí zaměstnanci Microsoftu do vlaku, hned se zavřou na nejbližších záchodcích. Zaměstnanci Applu se schovají na toaletu, která je hned vedle. Sotva se vlak rozjede a opustí nádraží, vyleze jeden zaměstnanec Applu a jde k záchodkům, kde jsou schování tři zaměstnanci Microsoftu. Zaklepe na dveře a zavolá: "Jízdenky prosím..."
77.95 % z 228 hlasů.
Dva programátoři v nějaké televizní vědomostní soutěži:"Takže pane Jaroslave, pan Zbyněk dostal na papírku jméno osobnosti a vy máte hádat, kdo to je, a to jen pomocí otázek, na které pan Zbyněk může odpovídat jen ano nebo ne." Jaroslav: "Jaké je jméno osobnosti, kterou představujete?" Zbyněk: "ne ano ne ne ano ano ano ne ne ne ano ne ano ano ano ne ne ano ne ne ne …"
78.41 % z 128 hlasů.
Manželka pošle programátora do obchodu: "Dojdi pro rohlíky, a když budou mít vejce, vem jich deset." Programátor přijde do obchodu a ptá se: "Máte vejce?" Prodavačka: "Ano." Programátor "Tak mi dejte 10 rohlíků."
82.27 % z 745 hlasů.
Webmaster vyplňuje dotazník: Věk: 25 Výška: 185 Barva očí: #4040FF
81.55 % z 219 hlasů.
Tři známí - právník, programátor a umělec - probírají problematiku milenek. Umělec povídá: "Pánové, ta vášeň je ohromně inspirativní a zrovna tak riziko, že na to manželka přijde." Právník se na to dívá z odborné stránky: "No, podle mého z toho koukají jen problémy. Skončí to rozvodem, alimenty a nakonec možná i vyhazovem z práce." A programátor se usměje a říká: "Je to ta nejlepší věc na světě, zvlášť když o tom manželka ví. To si totiž potom myslí, že jsem s milenkou, milenka si myslí, že jsem s manželkou a já můžu v klidu celou noc programovat!"
81.26 % z 311 hlasů.
Ženy jsou opravdu velmi pokrokový hardware. Již od svého vzniku podporují Plug and Play.
77.70 % z 76 hlasů.
Alkohol je jako tekutá verze photoshopu.
70.74 % z 89 hlasů.
Jak se liší Windows a Tamagoči? Windows chcípnou, i když se o ně pečlivě staráte.
78.57 % z 129 hlasů.
Operátor: Do jména zadejte O2. Zákazník: Ó mám dát malé nebo velké? Operátor: Dejte velké, my jsme velká společnost.
56.02 % z 52 hlasů.
Programátor balí kočku: "Půjdeš se mnou na zákusek?" "Ne." "A do kina?" "Ne." "Ani na pivo?" "Ne." Zajímavé, pomyslí si programátor, tady standardní ovladače nefungují.
69.61 % z 74 hlasů.