Vtip: Milenka ke svému milenci: Jsem na tebe hrozně...

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Milenka ke svému milenci: "Jsem na tebe hrozně rozzlobená. Dozvěděla jsem se, že jsi ženatý!" "Ale to jsou jen pomluvy, které rozšiřuje moje manželka!"
69.31 % z 38 hlasů.

Podobné vtipy

Chlápek bere stopařku a ptá se jí: "Budete volat o pomoc, kdybych se o něco pokoušel?" "Asi ano, protože vypadáte že sám na to nebudete výkonově stačit."
69.19 % z 21 hlasů.
U psychologa: "Jaká byla nejšťastnější chvíle ve vašem životě?" "No, určitě ten den, co jsem namlátil chlapovi, kterého jsem našel v posteli s mojí ženou a pak jsem ještě zjistil, že to byl můj daňový kontrolor!"
67.15 % z 39 hlasů.
"Ptá se synek tatínka: "Táto, co jsou to volby?" "Pojď, já ti to ukážu." Na zahradě přistoupí ke keři plnému vrabců, zatleská a zakřičí: "Kšáááááá!!!" Frr, všichni vrabci uletí, ale za chvíli jsou zpátky. "Táto, vždyť jsou zase zpátky." "To ano, synku, ale každý na jiné větvi."
69.96 % z 12 hlasů.
Vagíny jsou jako počasí. Když je mokro, je čas jít dovnitř.
76.05 % z 110 hlasů.
Manželka celníka je v posteli s milencem, v tom zarachotí zámek a manžel se nečekaně vrací z práce. Tak milenec zaleze pod postel. Celník pojme podezření a začne prohledávat byt. Otevře skříň, vysypou se kartóny cigaret. "Tady je to v pořádku," brumlá si. Nakoukne do peřiňáku, tam je pár lahví whisky. "Peřiňák je taky v pořádku, kde by tak mohl být?" Z pod postele se vystrčí ruka s tisícovkou. Celník ji shrábne do kapsy a brumlá si: "Pod postel už jsem se taky díval..."
76.66 % z 103 hlasů.
Nová sexuální poloha, na cibuli. Žena se svlíkne a já jen brečím.
66.21 % z 45 hlasů.
"Terezo, dej mi pusu!" "Nedám, jsem šťastně vdaná, správně bych ti ho neměla ani kouřit."
63.12 % z 60 hlasů.
Stěžuje si neurolog gynekologovi: "U nás je to dneska na nervy, a jak je to u vás?"
54.16 % z 10 hlasů.
Potkaji se dva: "Tak jak to jde ?" "No tak tak dvaktrat v tejdnu." "Ale ja to tak nemyslel, ja chtel vedet jak to jde doma." "Jo doma?, tak doma vubec ne."
63.07 % z 44 hlasů.
Víte jaky je rozdíl mezi trenýrkami a biblí? To co stojí v bibli nestojí v trenýrkách.
17.55 % z 11 hlasů.