Vtip: Dežo si prohlíží krabičku cigaret a říká...

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Dežo si prohlíží krabičku cigaret a říká kamarádovi: "Koukej, všude píšou, že cigarety škodí zdraví. Ale aby to napsaly na lopatu, to ne!"
79.84 % z 478 hlasů.

Podobné vtipy

Je manželský pár, který si vzal do baráku do pronájmu cigošku a cigana. Jsou Vánoce a cigoška povídá paní: "Ej more, narodili se mi tři děti, nechcete jedno?" A žena povídá: "Ale tak že jsou ty Vánoce.." a tak si ho vezme. Další rok o Vánocích znovu klepe cigoška a povídá, eej more dalších 6 děti jsem porodila, vemte si ještě jedno. A žena že teda dobře, ale že poslední. Další rok o Vánocích zase zvoní cigoška a povídá: "Eeeeeej more, 10 dětí jsem porodila už nemám jak je živit, vezměte ještě jedno." Žena odpoví: "Nene... manžel letos koupil kapra..."
81.34 % z 2225 hlasů.
"Jel jsem takhle na kole a zastavil jsem se v cikánské čtvrti. Zašel jsem na oběd a dal jsem kolo tak, abych viděl kdyby ho kradli." "A?" "Viděl jsem."
78.64 % z 344 hlasů.
Motto romské olympiády: Není důležité zvítězit, ale vrátit sportovní náčiní.
82.52 % z 2626 hlasů.
Malýho róma vyhodí už asi z x-tý školy kvůli špatnýmu prospěchu a chování. Starej róm neví už co s ním, a tak ho přihlásí do církevní školy. Mladej najednou začne nosit jen jedničky a i chování má vzorný. Starej se diví a ptá se ho, jak je to možný. Mladej povídá: "Jdu tam do jedný místnosti, a tam je přibitej na zdi chlap. Jdu do druhy místnosti, a tam je taky přibitej na zdi chlap. V třetí místnosti taky chlap přibitej na zdi. Táto, tam se s nikým neserou!"
80.80 % z 942 hlasů.
Přijde tlustá cikánka na gyndu, rozvalí se do křesla, doktor se nad ní skloní a padne na podlahu. Cikánka skloní hlavu dolů a povídá: "Co gadžo, práce ti nevoní?"
80.31 % z 659 hlasů.
- "Tak co, Dežo, už sis našel práci?" "Našel, našel. Ale protože jsem poctivý občan, tak jsem ji hned vrátil."
80.92 % z 466 hlasů.
Znáte dvě nejtenčí knihy na světě? Jsou to somálská kuchařka a cikánský zákoník práce.
82.51 % z 3557 hlasů.
Jde američan, Čech a cikán na Eiffelovku. Každý musí vyhodit něco, čeho mají ve své zemi nejvíc. Američan vyhodí dolarovku. Čech se podívá na cikána a cikán říká: "Ať tě to ani nenapadne!"
82.52 % z 3483 hlasů.
Je cikán v autoškole a říká mu komisař, že mu teďka bude řikat dopravní značky. Tak projedou jednu značku a cigán se ptá: "Co tohle byla za značku?" A cigán odpoví: "Hliníková, mám se pro ní vrátit?"
73.46 % z 271 hlasů.
Volá róm do banky: "Došla mi už na účet podpora?" Operátor odpovídá: "To nevím, ale mně už ji z platu strhli.."
78.46 % z 346 hlasů.