Vtip: Sedí blondýnka a brunetka u televize a dívají...

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Sedí blondýnka a brunetka u televize a dívají se na film. Brunetka povídá: Hele,vsadíme se jo? Já sázím že ten chlap skočí. Blondýnka: Tak jo já sázím že neskočí. Daly 100 Kč na stůl a ten chlap skočil. Jenže brunetka řekne: Hele já ten film už viděla a věděla jsem to. A blondýnka nato: No, já ten film taky viděla, ale myslela jsem, že podruhý už neskočí!
80.39 % z 965 hlasů.

Podobné vtipy

Co má společného UFO a chytrá blondýnka? O obojím se často mluví, ale nikdo to ještě opravdu neviděl.
75.72 % z 297 hlasů.
Blondýnka hraje Chcete být milionářem a na poslední otázku si vybere posledního žolíka a volá přítelkyni, též blondýnce: "Ahoj Marto, tady Katka, hraju Milionáře a poslední - milionová - otázka je: Který z těchto ptáků si nestaví hnízdo? Orel, vlaštovka, kukačka nebo bažant?" Marta na beton tvrdí, ze kukačka a Katka vyhraje milión. Když to večer zapíjejí, ptá se Katka: "Marto, jak sis mohla být tak jistá?" A ta ji poučí: "Přece každý ví, že kukačky bydlí v hodinách…"
79.87 % z 1013 hlasů.
Proč nosí blondýnka úzkou sukni? Aby udržela nohy u sebe.
61.96 % z 58 hlasů.
Jak v sobotu rozesmějete blondýnku? Řeknete jí ve středu vtip.
55.88 % z 57 hlasů.
Blondýnka se ptá šéfa: "Šéfe, a jak jste přišel na to, že je to anonym, když tam není vůbec nikdo podepsaný...?"
73.63 % z 202 hlasů.
Vystoupí dvě blondýnky z auta a zabouchnou si vevnitř klíč. Jedna se zkouší dostat dovnitř pilníkem a druhá rukama. Vtom začne hřmít a jedna říká: "Ježiši Petro, začíná pršet a my jsme nezatáhly střechu!"
80.16 % z 1203 hlasů.
Jdou dve blondynky k vlaku na nadrazi a jedna se pta pruvodciho: "Prosim vas, doveze me ten vlak do Prahy?" "ne, slecno, lituji...", odpovi pruvodci. a ta druha se zepta: "A me jo?"
78.08 % z 315 hlasů.
Dvě blondýny hrajou šachy. - "Góóól!" - "To neni tenis, ty krávo."
80.34 % z 2227 hlasů.
Proč má blondýna nad postelí napsáno "ACH, ACH"? Aby nezapomněla text.
66.03 % z 96 hlasů.
Říká blondýnka druhé: "Tak co? Udělala jsi autoškolu?" "Ne" odpovídá druhá." "Jak to?" ptá se první. "Protože, když jsem jela ke kruháku, byla tam značka 40, tak jsem ho 40x objela." "A nepřepočítala ses?"
80.06 % z 672 hlasů.