Nejlepší vtipy o sexu

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Chlápek vejde do drogerie a ptá se prodavače: "Prosím vás, nemáte nějaké kondomy s insekticidem?" "Ehm, máte na mysli spermicid, ne?" ptá se prodavač. "Ne, insekticid. Moje žena tam má mouchu a tu musím dostat."
57.27 % z 51 hlasů.
Otec s matkou překvapí dceru ve velmi intimní situaci. "Můžeš nám vysvětlit, co to má znamenat?" "To je náš profesor matematiky. Požádala jsem ho, aby mě doučoval. Teď už konečně úplně přesně vím, co je reálné číslo!"
55.91 % z 44 hlasů.
Víte, co se stane, když si ve vlastní ložnici užíváte se dvěma ženskejma a do dveří vrazí třetí? Máte na krku rozvod.
54.49 % z 45 hlasů.
Anální sex je hodne jako špenát. Když ti to nutili v dětství, nedokážeš si to v dospělosti vychutnat.
54.06 % z 42 hlasů.
"Jirko, ty si neumíš představit, jak horoucí je má láska k tobě!" "Ale ano, všímám si toho už delší dobu. Od té doby, co se známe, tají moje úspory jako sníh na jarním slunci…"
53.32 % z 173 hlasů.
Antikoncepční pilulka je druhá nejlepší věc, kterou si žena může vložit do úst, aby zabránila otěhotnění.
52.63 % z 43 hlasů.
Přijde chlápek do metra a jakmile přijede metro do stanice, tak začne z ničeho nic vagón líbat, osahávat a potom to rozjede na maximum. V tom vystoupí strojvůdce a zařve na něj: "Co to sakra děláte?" A on mu odpoví: "Promiňte, ale já jsem metrosexuál."
51.28 % z 44 hlasů.
"Jsem citově a fyzicky zanedbaný manžel," svěřuje se zákazník erotického masážního salónu majitelce. "Není problém," uklidňuje ho bordelmamá, "umístíme vás na jednotku intenzivní péče!"
49.74 % z 47 hlasů.
"Miláčku, jsme svoji už nějakou dobu, ale připadá mi, že se sexu věnujeme jen tehdy, když potřebuješ peníze." "No a co, zdá se ti, že je to málo často?"
48.41 % z 50 hlasů.
Anální sex je jako první auto. Sice ho nechcete, ale fotr vám ho stejně dá.
47.98 % z 56 hlasů.
<<<1617
Další >
Strana 16 z 17.