Warning: session_start(): open(/php_sess_data/ntx.cz/sess_6rtoiaj3e7qpqdjqtpgrea073t, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /www/ntx.cz/ntx.cz/model/app.php on line 15

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /php_sess_data/ntx.cz) in /www/ntx.cz/ntx.cz/model/app.php on line 15
Nejlepší Murphyho zákony o lásce a sexu - NTX.cz

Nejlepší Murphyho zákony o lásce a sexu

Vyber si z nejpopulárnějších témat Murphyho zákonů.

Žena nikdy nezapomene na muže, kterého mohla mít. Muž na ženu, kterou mít nemohl.
85.53 % z 58 hlasů.
Vlastnosti, které přitahují ženu k muži jsou obvykle ty samé, kvůli kterým ho za několik let nemůže vystát.
84.15 % z 44 hlasů.
Láska je záležitostí chemie. Sex je záležitostí fyziky.
84.15 % z 44 hlasů.
Panenství může být vyléčeno.
83.37 % z 24 hlasů.
Arturovy zákony lásky: 1. Když se někomu líbíte, je to proto, že mu připomínáte někoho jiného. 2. Když už se konečně odhodláte poslat milostný dopis, zdrží se natolik, že ze sebe dřív uděláte šaška osobně. 3. U jiných lidí vám romantická gesta připadají neotřelá a vzrušující. Pokusíte-li se o ně sami připadáte si jako neohrabaní pitomci.
83.36 % z 50 hlasů.
Cheitův postřeh: Přítel, kterému jsi pomohl v nouzi, si na tebe vzpomene, až se zase ocitne v nouzi.
83.24 % z 73 hlasů.
Sex zabere nejmenší množství času,ale způsobí nejvíce problémů.
82.31 % z 31 hlasů.
Pokud by finance a úsilí obětované do výzkumu ženských ňader šlo do vesmírného programu, byly by na měsíci již kolotoče a stánky s hot dogy.
82.02 % z 46 hlasů.
Základní Murphyho zákon: Může-li se něco pokazit, pokazí se to. Dodatek paní Murphyové: Ani láska není výjimkou. Z čehož vyplývá: Ať děláš co děláš, happy endu se nedočkáš.
81.26 % z 44 hlasů.
Snugův eliminační zákon: Dříve, než započnete s hledáním ženy, která by vás měla doprovázet na cestě životem, uvědomte si, že vstupem ženy do vašeho života nezvratně končí vše,co si představujete pod pojmem "spokojený život". Dodatek dr. Feelgooda: Než spokojený život je mnohdy lepší spokojená smrt.
80.60 % z 28 hlasů.
123
Další >
Strana 1 z 3.