Návštěvní kniha

 7722 
Lemurze dne 12.4.2018 v 16:49

Rozplývá se na hajzlu Krnda nad hovnem: "To je to nejhezčí, co se mi v Praze za celou dobu povedlo." Andrej ji vidi a povídá. "Já věděl, že celou dobu děláš hovno. Ale když tak na to koukám, tak to stálo za to."

Andrejka2016ze dne 9.12.2017 v 11:24

jednou člověk pochopí , že je jen jeden člověk co tě opravdově miluje, že by pro tebe udělal vše, jen aby jsi byl šťastný , ale buď opatrný ten člověk může odejít , až odejde, pochopíš že už je pozdě...

Krvenošze dne 5.4.2014 v 11:39

Zvířátka v lese si postaví kadibudku. První den přijdou ke kadibudce a ona má vymlácené okno. Svolají velkou lesní poradu, při které se ozve: "Kdo k tomu může něco dodat, ať zvedne ruku." Zajíc zvedne ruku a povídá: "já bych k tomu něco měl, přišel medvěd, sednul do kadibudky a když byl hotový, utřel si se mnou zadek a prohodil mne oknem." Na to zvířátka v radě odpoví: "No jo, medvěd, to je samotář a je moc drsnej, na toho nemáme. Uvidíme, snad toho do zítřka nechá." Druhý den přijdou zvířátka ke kadibudce a ta má opět vymlácené okno. Opět svolají poradu a vyhlásí, že kdo k tomu může něco dodat, ať zvedne ruku. Liška zvedne ruku a povídá: "Přišel medvěd, sednul do kadibudky a když byl hotový, utřel si se mnou zadek a prohodil mne oknem." Zvířátka na to: "No, medvěd, ten nás už pěkně štve. Co se dá dělat, snad toho do zítřka nechá." Přijdou ke kadibudce třetí den a ta je celá rozbitá. Opět svolají poradu, kdo k tomu může něco dodat, ať zvedne ruku. Přihlásí se ježek: "Já bych k tomu něco měl..."

Krvenošze dne 5.4.2014 v 11:38

"Bush má projev jedné škole. Po chvíli vyzývá děti, že se ho můžou na něco zeptat. Přihlásí se Bob: "Pane prezidente, já mám 3 otázky." 1.Proč jste byl zvolen za prezidenta, když jste nedostal nejvyšší počet hlasů? 2.Nemyslíte si, že útok na dvojčata byl fingovaný? 3.Proč jste bezdůvodně zaútočil na Irák? Najednou zazvoní a děti vyběhnou ze třídy. Po přestávce Bush opět vyzývá děti, aby se ho na něco zeptali. Přihlásí se Joey: "Pan prezidente, já mám 5 otázek." 1.Proč jste byl zvolen za prezidenta, když jste nedostal nejvyšší počet hlasů? 2.Nemyslíte si, že útok na dvojčata byl fingovaný? 3.Proč jste bezdůvodně zaútočil na Irák? 4.Proč zvonilo na přestávku o 20 minut dřív? 5.Kde je Bob?

dronteze dne 14.10.2013 v 10:56

Na louce u lesa se pase koza, najednou z lesa vyrazí medvěd, skočí na kozu a začne jí ojíždět. Koza se otočí a povídá "Hm, teda medvěde, ty seš ale ďábel a jak ho máš velkýho a chlupatýho." Medvěd se zarazí, podívá se dolů a zařve, "Ježiši, já zapomněl na veverku!"

Goranze dne 24.9.2013 v 13:42

Jaký je rozdíl mezi santou a židem?

dronteze dne 3.9.2013 v 10:37

Jede žena v trabantu a ten jí vypoví poslušnost. Začne tedy stopovat kolemjedoucí auta a zastaví jí chlapík v bavoráku. "Opravit to neumím, ale vezmu vás do vleku, jestli chcete.", nabídne jí. Žena souhlasí. "Kdybych jel moc rychle, nebo jste měla nějaký problém, tak zatrubte nebo zablikejte.", instruuje ji ještě před rozjezdem. Jedou a předjede je mercedes. Řidiče v bavoráku to naštve a začne ho honit. Ani jeden z nich si nevšimne policajtů s radarem. Policajt u měřicího přístroje vytřeští oči. "Viděl jsi to?", ptá se druhého. "Co prosím tě?", na to druhý. "No, mercedes, jede dvě stě." "No a?" "Za ním bavorák, taky dvě stě." "No a co?" "A za nima trabant bliká a troubí, že je chce předjíždět!"

pupičekze dne 9.7.2013 v 13:49

blízko tebe se moje srdce rozbuší radostí chci tě cítit stále vedle sebe chci být jenom tvoje chci se s tebou smát i radovat chci s tebou každou pěknou chvíli prožívat chci s tebou být ve smutku i v radosti v bolesti i ve zdraví chci tě strašně moc at je den nebo noc miluji tě strašně mooc...

Stalkerze dne 4.6.2013 v 22:28

Leží pacient po autohavárii na lůžku a byly mu amputovány obě nohy a doktoři přemýšlí, co mu poví, až se probudí. Při probuzení u něj stojí doktor a začne: -Mám pro vás 2 zprávy. Jednu dobrou a jednu špatnou zprávu. -Začněte tou špatnou. -Ta špatná je , že jsme vám museli amputovat obě nohy.. -No a ta dobrá? -Máte péro až na zem.

Stalkerze dne 4.6.2013 v 22:20

Co řekneš židovi když se začne přehrabovat v popelníku? Hledáš příbuzné?

<<<71727374
Další >
Strana 71 z 90.