NTX.cz
Vyhledávání

Reklama

Kamarádi

Rammstein

Čajovny v Praze

Svátek

Dnes je 16.12.2017 a svátek má Albína

Návštevy

IP adresa

23.22.136.56

Nacházíte se v sekci Počítače, zpět na všechny články, nebo vybrat jinou sekci:

cestování hry investování nezařazeno počítače poezie politika recepty vtipné

Analýza textu

"Webová aplikace analýzy textu článků je pro profesionální copywritery, jelikož umožňuje analyzovat výskyt klíčových slov v textu. Analýza textu je vhodná i pro marketingové specialisty, případně delší odborné texty. Obsahuje velké množství nastavení analýzy textu!"

Publikováno: 9.6.2012 v 20:17, přečteno: 3550x

Analýza výskytu klíčových slov v textu

Analýza textu je jeden z hlavních SEO nástrojů, pro optimalizaci on-page faktorů na webových stránkách. Každý kdo nemá psaní profesionálních textů, které obsahují správné množství klíčových slov, takříkajíc v krvi, by si měl otestovat svůj text před publikováním, na výskyt klíčových slov. Pro on-page SEO jsou klíčová slova v textu přímo esenciální. Tato aplikace je určena všem publicistům, recenzentům a tvůrcům originálního obsahu. Neváhejte a vyzkoušejte si aplikaci rovnou na vlastním textu.

Analýza textu

Aplikace se dá použít i dalšími způsoby. Jedním z nich je analýza dlouhého textu. Pokud chcete například zjistit, o čem je delší odborný text, aniž byste ho četli, stačí ho nechat analyzovat a sledovat nejčastěji používaná slova. Tedy kromě tzv. STOP slov, která sama o sobě nemají žádný význam.

Analýza klíčových slov

Analýza klíčových slov vás posune ve vyhledávačích na lepší místa, než na kterých je nyní vaše konkurence. Proto si ověřte, že vaše texty, jsou opravdu kvalitní a obsahují dostatek klíčových slov. Efektivní nástroj analýzy textu je tu pro všechny pisatele textového obsahu. Získejte tuto výhodu i vy.

Publikováno: 9.6.2012 v 20:17, přečteno: 3550x

Další články ze sekce Počítače, nebo přejít na všechny články.


Komentáře

Zatím nikdo nepřidal komentář.


 7485 

Talmer © 2008-2017 | NTX.cz - Zábavní server s vtipy, citáty a Murphyho zákony
Zdroj RSS | Načteno za: 0.01 s | Tvorba www od Zajimava.cz