NTX.cz
Vyhledávání

Reklama

Kamarádi

Rammstein

Čajovny v Praze

Svátek

Dnes je 14.12.2017 a svátek má Lýdie

Návštevy

IP adresa

54.221.76.68

Nacházíte se v sekci Hry, zpět na všechny články, nebo vybrat jinou sekci:

cestování hry investování nezařazeno počítače poezie politika recepty vtipné

Zahrajte si Quake 3 Arena přímo v prohlížeči, bez zbytečného downloadu celé hry

"Ano, je to tak. Nepotřebujute žádný download, žádné cracky, žádný cd key. Hru je možno spustit přímo v prohlížeči, a to zcela legálně a zdarma."

Publikováno: 24.2.2011 v 23:00, přečteno: 3594x

Nač stahovat Quake 3 Arena, když je tu verze QuakeLive zdarma přímo v prohlížeči.

Hrát můžete v prohlížeči Internet Explorer, nebo v Mozilla Firefox. Jiné prohlížeče zatím nejsou podporované a asi ani nebudou. Jediné co je k tomu potřeba udělat, je navšívit webové stránky QuakeLive.com a založit si zde účet. Asi jediná potřebná věc k založení účtu je email.

Po založení účtu je potřeba stáhnout plugin pro prohlížeč. Nebojte se, není to dlouhé stahování, celý má něco kolem 2MB a neobsahuje žádné viry, ani škodlivý software. Pokud chcete hrát na více počítačích, musíte tento plugin nainstalovat na všech počítačích, na kterých chcete hrát. Potom co spustíte plugin a nainstalujete ho, už se stačí jen přihlásit na webových stránkách v prohlížeči, ve kterém jste nainstalovali plugin, a můžete se pustit do vybírání her.

Nejvíc hrané a dle mého názoru nejzábavnější, jsou mapy s módem ctf - capture the flag. Při připojení do hry, se vám v neplacené verzi objeví 15s dlouhý reklamní spot, což nevidím jako velký problém. Pokud se chcete reklamě vyhnout, a mít možnost zakládat vlastní hry, můžete si zaplatit placenou verzi. V defaultním nastavení hrajete v okně prohlížeče, rozlišení 800x600 pixelů. Když však budete před hraním věnovat pozornost nastavení, můžete si nastavit i pouštění hry do celoobrazového režimu a upravit rozlišení i na několikanásobně větší hodnoty. Nastavit můžete i spoustu dalších věcí včetně ovládání. V nastavení herního účtu je možnost si změnit například barvy písmen v nicku, nebo informace o sobě.

Jestli máte problém s připojením do hry, a nejen pouze do jedné, ale do všech her, které jste zkoušeli, pak použijte FAQ nebo Game Manual. Jestliže se nemůžete připojit do hry, a při načítání vám hra vypíše "No or bad challenge for adress" při připojení do jakékoliv hry, pak zkuste následující postup:

Publikováno: 24.2.2011 v 23:00, přečteno: 3594x

Další články ze sekce Hry, nebo přejít na všechny články.


Komentáře

Zatím nikdo nepřidal komentář.


 8718 

Talmer © 2008-2017 | NTX.cz - Zábavní server s vtipy, citáty a Murphyho zákony
Zdroj RSS | Načteno za: 0.01 s | Tvorba www od Zajimava.cz