NTX.cz
Vyhledávání

Reklama

Kamarádi

Rammstein

Čajovny v Praze

Svátek

Dnes je 11.12.2017 a svátek má Dana

Návštevy

IP adresa

54.90.92.204

Nacházíte se v sekci Hry, zpět na všechny články, nebo vybrat jinou sekci:

cestování hry investování nezařazeno počítače poezie politika recepty vtipné

Age of Chivalry - modifikace ke hře Age of Empires 2

"Naprosto skvělá modifikace hry Age of Empires 2 s datadiskem The Conquerors Expansion."

Publikováno: 1.2.2011 v 21:30, přečteno: 8549x

Age of Chivalry

Pokud chcete vylepšit starou ohranou klasiku, nebo prostě zkusit něco nového v poněkuď již starší hře, je tu pro vás Age of Chivalry. V této úpravě datadisku The Conquerors verze 1.0c naleznete skvělých 18 unikátních národů, kopírujících mnohem více skutečné dění ve 12. až 15. století, tedy v dobách středověku.

Aby toho nebylo málo, k dispozici je několik nových staveb, dále nové jednotky, jiné objevy a větší odlišnost civilizací. Každá má totiž několik vlastních objevů a výzkumů. V rámci civilizace se ve třetí době - tedy 14.století v této hře (původně castle age) můžete rozhodnout a přiklonit k politickému rozhodnutí a tím si defakto zvolit vlastní unikátní jednotku. Tedy každý národ má možnost volby unikátní jednotky.

A s jakými národy ve hře můžete hrát?

Každého hrdého čecha jistě potěší možnost zahrát si za rodnou zemi proti ostatním národům, což skýtá hodiny super zábavy. Subjektivně mi přišla vylepšená i AI umělá inteligence počítačů, hlavně na úrovni "moderate". Na úrovni "hardest" takový rozdíl nevidím, pokud vůbec nějaký je.

Hru Age of Chivalry můžete stahovat na serveru ulož.to. K hraní však potřebujete mít již nainstalované Age of Empires 2 - The Conquerors Expansion s patchem 1.0c. Pokud nemáte, tak tady je je článek s odkazem na download.

Ještě poslední upozornění. Při instalaci vám modifikace přepíše původní hru. Nemáte se však čeho bát, je vytvořena záloha a pokud se vám vylepšená hra nebude líbit, je tu možnost odinstalace jedním kliknutím, protože při instalaci je automaticky vygenerován i unistalátor, který vrátí původní verzi v nezměněné podobě. Při instalaci je také nutno zvolit správnou složku, ve které je nainstalována původní hra.

Publikováno: 1.2.2011 v 21:30, přečteno: 8549x

Další články ze sekce Hry, nebo přejít na všechny články.


Komentáře

Zatím nikdo nepřidal komentář.


 2455 

Talmer © 2008-2017 | NTX.cz - Zábavní server s vtipy, citáty a Murphyho zákony
Zdroj RSS | Načteno za: 0.01 s | Tvorba www od Zajimava.cz