NTX.cz
Vyhledávání

Reklama

Kamarádi

Rammstein

Čajovny v Praze

Svátek

Dnes je 14.12.2017 a svátek má Lýdie

Návštevy

IP adresa

54.221.76.68

Nacházíte se v sekci Hry, zpět na všechny články, nebo vybrat jinou sekci:

cestování hry investování nezařazeno počítače poezie politika recepty vtipné

Age of Empires 2 The Conquerors Expansion

"Jak si zahrát tuto hru po internetu? Download této skvělé hry zde, i s datadiskem."

Publikováno: 20.1.2011 v 14:20, přečteno: 6338x

Age of Empires 2 s datadiskem po internetu

Chcete si zahrát tuto legendární hru? Vše co k tomu potřebujete je v packu od XRC klanu. Tento balíček vám nainstaluje jak základní hru Age of Empires 2; Age of Kings s potřebnými patchem, tak její datadisk The Conquerors Expansion s oběma patchy, se kterými se aktuálně hraje. Verzi si jednoduše můžete změnit v přiloženém configu. Můžete vybírat z 1.0c a 1.0e, přičemž více se setkáte se starší 1.0c.

Jelikož je hra ořezaná o nepotřebná videa, má celý balíček velikost neuvěřitelných 122Mb, oproti 2 CD původní hry a datadisku.

Link ke stažení Age of Empires 2 The Conquerors Expansion pack ze serveru ulož.to.

Pokud však nemáte pevnou ip adresu, po internetu si moc nezahrajete (vaše založené hry nikdo neuvidí). Pevnou ip adresu poskytuje poskytovatel vašeho internetového připojení, nebo správce sítě. Většinou však za poplatek.
Druhá možnost jak si zahrát bez pevné ip adresy je mít alespoň veřejnou ip adresu. S veřejnou ip adresou je potřeba učinit jistá nastavení ve vašem routeru, pro hraní online. Konkrétně musíte povolit službu NAT (nativní překládání adres) a v ní nastavit směrovaní portu, který používají Age of Empires 2, na váš počítač (na ip adresu, kterou vašemu počítači router přiděluje). V těchto dvou případech pak ostatní zadají vaši ip adresu ve hře v okně pod možností TCP/IP přes internet a připojí se.

Další možností je použití externích programů, které vytvářejí VPN (virtuální privátní síť) mezi vašimi počítači. Tyto programy od vašeho počítače vytvoří tunely pro komunikaci s ostatními počítači. Síť se potom chová obdobně jako LAN. Jediný háček je, že tyto programy je pak potřeba nainstalovat na všechny počítače, ze kterých chcete hrát. Jako příklad uvedu Hamachi2, od společnosti LogMeIn.com. Nebo program Garena, který je určen vyloženě pro hráče her na stránkách Garena.com.

Publikováno: 20.1.2011 v 14:20, přečteno: 6338x

Další články ze sekce Hry, nebo přejít na všechny články.


Komentáře

Zatím nikdo nepřidal komentář.


 7805 

Talmer © 2008-2017 | NTX.cz - Zábavní server s vtipy, citáty a Murphyho zákony
Zdroj RSS | Načteno za: 0.02 s | Tvorba www od Zajimava.cz