NTX.cz
Vyhledávání

Reklama

Kamarádi

Rammstein

Čajovny v Praze

Svátek

Dnes je 14.12.2017 a svátek má Lýdie

Návštevy

IP adresa

54.163.61.66

Nacházíte se v sekci Nezařazeno, zpět na všechny články, nebo vybrat jinou sekci:

cestování hry investování nezařazeno počítače poezie politika recepty vtipné

Tipy pro lepší kouření vodní dýmky

"Máte vodní dýmku, a chtěli byste vyzkoušet něco nového? V dnešním článku si povíme, jak kouření vylepšit pomocí ledu, citrusových plodů, mléka, nebo alkoholu."

Publikováno: 8.1.2011 v 14:51, přečteno: 8615x

Tipy pro zlepšení:

  1. Led
  2. Do vázy s vodou přidáme pár kostek ledu. Ale pozor - dbáme stále na to, aby bylo dodrženo optimální množství vody. Tedy, aby tělo vodní dýmky končilo cca 1,5-2,5 cm pod hladinou. Čím studenější voda je, tím lépe horký kouř z dýmky ochlazuje. A čím je vdechovaný kouř studenější, tím je kouření příjemnější. Nedochází například ke škrábání, ani po delším kouření vodní dýmky, tedy pokud není spálený tabák.
  3. Citrusové plody
  4. Ať už jde o citron, limetku, nebo pomeranč, můžete jimi podpořit chuť tabáku. Bohatě stačí pár plátků ovoce. Přidáváme též do vázy s vodou. Toto "vylepšení" je vhodné, pokud kouříme ovocné tabáky, speciálně tabáky z citrusových plodů ( pomeranč, mandarinka, citron, atd.) A dále pro jejich kombinace, obzvlášť pro dvojkombinace nějakého velmi sladkého tabáku s tabákem z citrusových plodů. Toto vylepšení doporučuji kombinovat maximálně s přidáním ledu. A nedoporučuji používat s neovocnými tabáky.
  5. Mléko
  6. Pár kapek mléka, a kouř zhoustne do nebývalé podoby. Zároveň též zvláční a kouření je též příjemnější. Mléka přidáváme maximálně 1cm výšky! Kdybychom vázu naplnili pouze mlekém, po chvíli tahání budete nasávat místo kouře mléčný shake, tak pozor na to. Ikdyž přidáme 0,5 cm mléka, po chvíli tahání ze šlauchu, se vytvoří mléčné bubliny po celém objemu vázy.
  7. Alkohol
  8. Pro pokročilejší kuřáky, nebo jednoduše pro ty, kteří se mají chuť "zbombit". Platí totéž co u mléka, bohatě stačí ke studené vodě přidat pouhé 1-2 cm. Možná si řeknete, to moc alkoholu není, ale opak je pravdou. V případě vodní dýmky totiž taháte rovnou do plic, alkohol putuje tedy rovnou do krve. A u alkoholu mnohem více opíjejí právě alkoholové páry, než samotná tekutina. Čím silnější alkohol, tím ho stačí ménně. Proto to tedy nepřežeňte.
    Možné kombinace alhoholu a tabáku: vodka - ovocné tabáky, bílé víno - tabák hroznové víno a poslední smrťák absinth - mátový tabák.

Publikováno: 8.1.2011 v 14:51, přečteno: 8615x

Další články ze sekce Nezařazeno, nebo přejít na všechny články.


Komentáře

Zatím nikdo nepřidal komentář.


 2746 

Talmer © 2008-2017 | NTX.cz - Zábavní server s vtipy, citáty a Murphyho zákony
Zdroj RSS | Načteno za: 0.01 s | Tvorba www od Zajimava.cz