NTX.cz
Vyhledávání

Reklama

Kamarádi

Rammstein

Čajovny v Praze

Svátek

Dnes je 21.1.2018 a svátek má Běla

Návštevy

IP adresa

54.226.179.247

Nacházíte se v sekci Nezařazeno, zpět na všechny články, nebo vybrat jinou sekci:

cestování hry investování nezařazeno počítače poezie politika recepty vtipné

Mistr Nostradamus

"Představení titulu od J.H.Brennana - Nostradamus; Vize budoucnosti. Mistr Nostradamus byl atronom a mág, který žil ve středověku a ve sbírce svých děl úspešně předpoveděl budoucnost. Fascinující?"

Publikováno: 19.6.2008 v 20:21, přečteno: 2535x

Chtěl bych vám představit titul od J.H.Brennana - Nostradamus; Vize budoucnosti. Hned ze začátku bych rád podotkl, že tato kniha je zajímavá už tím, že vlastně nemá žádný děj, jejím obsahem je výklad historie spolu s přeloženými Nostradamovými proroctvími. Kniha je jakýmsi okomentovaným překladem díla, jenž napsal Nostradamus (Michael de Nostradame) a tímto dílem je sbírka 8 knih; Si?cles.

O autorovi se mi toho moc nalézt nepodařilo. James Herbert Brennan, se narodil roku 1940 v Irsku, byl to novinář, spisovatel, ale i léčitel a znalec kabaly. Napsal řadu knih zabývající se okultizmem a ezoterikou, proslavil se hlavně sérií gamebooků Grail Quest, které se prodaly miliony výtisků po celém světě. Velký úspěch sklidil i se sérií pro mládež Faerie Wars.

Michael de Nostradame byl prorok žijící v 16.století a ve svých osmi knihách předpověděl spoustu událostí, z nichž většina se vyplnila. Ta zbylá menšina jsou proroctví, která se mají stát v budoucnosti, či nikdo zatím nepřišel na jejich význam, nebo nebyli správně přeloženy z staro-francouzštiny.
Oblast zájmu jeho proroctví tvoří hlavně jeho rodná země ? Francie, královské linie, náboženství a jeho představitelé a obecně lidé mající moc.

Do těch úspěšných předpovědí patří například předpověď Velké francouzské revoluce roku 1789, dále první a druhý antikrist, jimiž jsou Napoleon Bonaparte a Adolf Hitler (Nostradamus předpovídá celkem čtyři) , dále úspěšně předpověděl první i druhou světovou válku a jejich průběhy! Z nedávných událostí předpověděl například teroristický útok z 11.září. Jeho předpovědi sahají až do roku 3797,což má být významný předěl v lidských dějinách. Takže pokud máte zájem se dozvědět co je předpovězeno pro budoucnost, určitě si Nostradama přečtěte.

Publikováno: 19.6.2008 v 20:21, přečteno: 2535x

Další články ze sekce Nezařazeno, nebo přejít na všechny články.


Komentáře

Zatím nikdo nepřidal komentář.


 1305 

Talmer © 2008-2018 | NTX.cz - Zábavní server s vtipy, citáty a Murphyho zákony
Zdroj RSS | Načteno za: 0 s | Tvorba www od Zajimava.cz